4 roky na blogu

27.února 2010 jsem zakládala tento blog. Dnes píši 218 článek a ohlížím se, co jsem se za ty roky naučila.
Začínala jsem s pletením, vyšíváním a korálky. Koncem roku 2010 jsem se čím dál více začínala pouštět do háčkování. Bylo to pro mě něco nového a lákavého. Pořád jsem něco zkoušela, párala a pak znovu háčkovala. Kolikrát se mně výtvor nepodařil, ale i tak jsem se nevzdávala.

Poprvé jsem i představila, jaké umím udělat adventní věnce.
Rok 2011 jsem šidila. Zařizovala jsem si domácnost, nová kuchyň… Měla jsem starosti a práce nad hlavu. Pak přišel ON, už jsme na vše byli dva a tak jsem na blog měla opět čas.
Občas jsem si hrála se samotvrdnoucí hmotou a čím dál více jsem vám začala ukazovat i můj běžný život a ostatní radosti, jako jsou květiny.
Rok 2012 byl i přes menší komplikaci (to když jsem si v dubnu zlomila prst na ruce) plný novinek, ale i jedné smutné události. V létě jsme se rozloučili s naší Jůůůlinkou. Možná pamatujete její blog.. Radost do našeho života ale přinesla v září Bublinka. Je to náš poklad. :-).
Bublinka
Poprvé jsem zkusila upéct dort. Mamince k narozeninám.
Vyzkoušela jsem si motání růžiček z listí, tradičně dělala adventní věnce a pak jsem začínala chystat s Martinem naše první samostatné Vánoce.
Rok 2013 jsem začala s předsevzetím, že se naučím šít na šicím stroji. Dostala jsem ho od Ježíška. Po roce musím říct, že až tak jsem se mu nevěnovala, ale nějakou drobnost už zvládnu.
Trochu jsem začala i koketovat s myšlenkou, že se naučím plést z papíru. V dubnu jsem kvůli tomu absolvovala i kurz. Ale jediné, co zvládnu, je věneček. 🙂
Další kurz, tentokrát na výrobu mýdla, jsem absolvovala v listopadu. Čím dál víc na blog dávám i moje kuchtění. Navíc jsem na Vánoce dostala domácí pekárnu, takže zkouším a hledám recepty i u vás ostatních.
Zařídila jsem si i malý obchůdek na Fleru.
Tento rok bych se moc ráda rozvíjela v háčkování a naučila se háčkovat hračky. Moc moc také toužím naučit se plést košíky z papíru.
Tak uvidíme….
Vy všichni jste důvodem, proč se tento blog snažím vylepšovat. Děkuji za vaše návštěvy a všechny komentáře, které mě vždy velmi potěší.
Kásný večer vám všem Usmívající se