Dečka č.11

Jak jsem psala v posledním článku, tak činím… Dokončuji rozdělané práce. A první, co přišlo na řadu, byla zelenkavá hvězdičková dečka.
Popis na ni je v časopise Sabrina Dekorativní háčkování č. 44. Jak jsem zvyklá, háčkovala jsem ze sněhurky.

Na nové dečce pěkně zapózoval náš nový zajíc, na kterého jsme natrefili v Baumaxu. Ale to jen na chvilku. Hned pofrčí na svoje nové místo na kuchyňské lince. 🙂
A ještě dva dřevění andílci, které mně nedávno přivezl Martin z Trenčína. Zatím jsem pro ně nenašla místo.
Přeji Vám všem krásný večer a moc děkuji za Vaše komentáře, vzkazy a maily, kterých mně poslední dobou chodí opravdu mnoho.

23 komentářů u „Dečka č.11

 1. Šavrda

  Ahoj Helí!
  Ta dečka je naprosto nádherná! Králíček na ní super pózuje. :-)
  Mohla bych tě požádat o návod na tuto dečku? Mooooooc děkuji. :-)
  Přeji ti příjemný zbytek dnešního dne. :-)

 2. Květa

  Ahoj Heluš, dečka je moc hezká a barva Sněhurky je jarní. A takové dřevěné andílky mám od dcery z Ban. Bystrice – jsou to andělé strážní, ti moji jsou magnetky…..
  Měj se pěkně.. :-)

 3. Jana

  Ahoj Helenko, dečka je velmi pěkná. Také se mi líbí i zajíček s andílky,moc hezké dekorace.
  Přeji Ti krásný den.

 4. ENILI

  Ahoj Heli.Zdravím.Zrovna jsem dodělala svoje super velké dílo, ale nestihla jsem nafotit, až zítra.Obdivuji dečky a asi taky nějakou ještě spáchám.Měj se hezky.

 5. Blanka

  Ahoj Heli!!!
  Krásná dečka…je taková hezky jarní.Myslím,že nějaká vázička s jarníma kytičkama jí bude moc slušet :-) A zajda je parádní….jednoduchý,hezký :-)

 6. Miloslava

  Helenko,hezký zajda,hezký andílci a ještě hezčí dečka.Jsi šikulka a do zajdy se klidně pusť,není to nic těžkého.Udělala jsem u telky dva,co manžel koukal na hokej.Jeden poputuje jako dárek.Snad potěší.Krásný týden.Miluš :-D  :-)

 7. Helena Lišková

  [1]: děkuji, jsi tu vítaná :-)

  [2]: super, škoda, že nemáš nějakou ukázku na svém blogu..

  [3]: Šári, návod už máš…už jsi začala? .-)

  [4]: děkuji moc, Ludi. :-)

  [5]: mooc děkuji :-)

  [6]: Květuško, máš pravdu. Taky mně tak připadá. Magnetky?? To je super, i když už máme omagnetkovanou celou lednici, tak možná dobře, že moji magnetek nemají :-)))

  [7]: Jani, začínám být ve svém živlu. Miluju jaro a ty přípravy. Měj se krásně :-)

  [8]: Pak se pochlub, Maruško :-)

  [9]: :-) děkuji. Jinak čtverečková deka, co jsi dokončila je parádní :-)

  [10]:[11]: Emilko, byla jsi zachráněna :-)

  [12]: Přesně tak Blani, bude jí slušet vázička s kytičkama… a už na ní trůní ta, co jsem dostala od Martina k MDŽ :-)

  [13]: ze Sněhurky to není sice jak pavučinka, ale mně se tyto dečky líbí víc :-)

  [14]: Miluško,už jsem se dívala, že to nebude tak těžké,jenže pořád něco rozdělávám a nestíhám dokončovat…no uvidíme :-)

  [15]: šupky dupky a jsi venku .-)

  [16]: kujííí :-)

 8. Jitka

  Heli, dečka se moc povedla a vypadá to, že byla od zajíčka na objednávku. Moc mu to na ní sluší.Medvědí hlavička, vykukující z košíčku se Ti taky povedla, má veselý kukuč.Z háčkem Ti to opravdu jde moc dobře. A která z nás občas nepáře? Já dost často. :-)

 9. Marcusgob

  Для детской комнаты матери постараются выбирать лишь только наилучшие и положительные продукты. Как же устроить верный выбор между передового обилия текстильных товаров? Подушка – раз из наиглавнейших спальных атрибутов. Как раз ее свойства во многом определяют корректность формирования скелета небольшого человечка. Впрочем идет большое количество жестоких споров о том, надо ли применить данный вещь для новорожденных. Прочтя ее, вы можете автономно решить, стоит или же нет покупать данный принадлежность для собственного малыша! Впрочем http://textile.wikidot.com/ избрать верный вариант не так элементарно. В перепродаже есть всевозможные трансформации, отличающиеся по форме, цвету, составу и объему. Они содержит различное предназначение, стоимость и свойства. Какой вещь в комнате малыша самый теплый и уютный? Естественно, это одеяло! Не обращая внимания на то, собственно что кое-какие дети настойчиво не желают применить его по прямому предназначению, это не преуменьшает надобности предоставленного атрибута. Для новорожденного довольно принципиально чувствовать нежность. Она обязана идти как от опекунов, например и от предметов, находящихся вокруг его. Наиболее родным и своим людям всем с юношества считается

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *