Dečka č.25 vánoční hvězda

Zatím moji největší dečku jsem uháčkovala docela v rekordním čase. Stačilo pár dní. Předloha je z časopisu Diana háčkování č. 59. Jako vždy je z příze Sněhurka a je fakt velká. Její průměr je 45cm.
Háčkování této dečky bylo pro mě nové v tom, že jsem každou špičku dodělávala zvlášť. V nabídce na Fleru ale nebude. Necháme si ji v obýváku pod svícny, které jsme nedávno koupili v Ikea.

Dnes jsem nakoupila alespoň pár vánočních dárků, zítra budu pokračovat. 🙂 Ještě dokončit bílou hvězdu a jsem na vánoce připravena. 🙂 Dokonce i to jmelí už máme. Má být darované, tak jsem ho dostala od mamky a našim jsem zas koupila já.
Krásný předvánoční večer vám všem. 🙂

22 komentářů u „Dečka č.25 vánoční hvězda

 1. BlankaG

  Helenko, tedy klobouk dolů, ta hvězda je překrásná. Máš to doma krásně vyšperkovaný, jsi moc šikovná.BlankaG :-)

 2. Helena Lišková

  [1]:[2]:[3]: Moc děkuji za pochvalu. :-)

  [4]: Magdi, děkuji. A dej vědět, jak vám tatrankové kuličky chutnají. :-)

  [5]:[6]: Děkuji za pochvalu. :-)

  [7]: Ahoj Katko, děkuji za pochvalu. Bílá dečka bude jiná. Podle přelohy, kterou dávala na blog Blanka. Už brzy bude hotová. :-)

  [9]: Milá Blanko G, mám dojem, že se ještě moc neznáme, ale jsem moc ráda za tvoji návštěvu i za tak milou pochvalu. Děkuji moc a přeji krásný den. :-)

 3. Ruža z Moravy

  Od určité doby nejsem na dečky (důvod jsem už psala), ale tato se mi moc líbí, na stole by vypadala moc hezky i u nás- máme kulatý. Vlastně ale kdekoliv. Brava je krásná i vzor.Kdo umí, umí, že? :-)

 4. Miloslava

  Helenko doslova před tou tvojí prací v háčkování smekám.
  Hvězda je prostě nádherná,máš to již moc hezky vyšperkované vánočně-tak krásné vánoce a hezky si to užij i s rodinou sestry. :-)

 5. Katka

  Helenka, ta decka je prekrasna :-) Si velka sikulka…ja ne decky nemam trpezlivost, maximalne tak uhackujem podsalky alebo stvorceky, preto to u druhych obdivujem :-) Tesim sa aj na tu bielu :-) Maj sa krasne…

 6. Jana

  Helenko, dečka vypadá nádherně :-) Můžu se zeptat kolik Sněhurky jsi spotřebovala?
  Měj se krásně a užívej si adventní čas ;-)

 7. Šárka

  Ahoj Helí!
  No páni!!!!! Hvězda je překrásná! A ty svícny jsou nádherné a strašně moc se mi líbí, jak jsi to vymyslela, je to krásné! :-)
  Jsi velmi šikovná. :-)
  Helí měj se krásně. :-)

 8. Helena Lišková

  [11]: Reny, ne vše chci rozdat a myslím, že hvězda pod svícny vypadá opravdu dobře. Měj se krásně. :-)

  [12]: Děkuji děkuji moc za pochvalu. I když klasické dečky nikam nedávám (až na jednu, co máme v kuchyni), tak stejně je pořád háčkuji. Moc mě totiž baví. :-)

  [13]: Miluško, ty jsi tak hodná. :-)Děkuji ti a i tobě přeji krásné svátky.:-)

  [14]: Katko, bílá bude už velmi brzy. Už dokončuji. Já se právě u háčkování malých deček nejvíc odreaguji. Proto je tak ráda dělám. :-)

  [15]: Jani, klubíčko a půl. Děkuji za pochvalu a adventní čas si v klidu a pohodě užívej i ty. :-)

  [16]:[17]:[18]: Moc děkuji za pochvalu a přeji příjemný adventní víkend. :-)

  [19]: Ahoj Šári, děkuji ti moc. Měj se krásně. :-)

 9. Lucie

  Teda ale tahle dečka – hvězda je nádherná! Já háčkovaným věcem moc neholduju, ráda si je prohlížím, obdivuji výtvory všech šikovných tvořilek, ale domů by se mi to asi nehodilo… ale tahle hvězda je skvělá, moderní, vážně krásná! :-)
  také musím pochválit moc pěkný adventní věnec :-)

 10. Helena Lišková

  [21]: Ahoj Luci, moc ti děkuji za pochvalu. Já háčkování deček miluju, i když je nemám kam dávat. Naše domácnost je spíš do moderna. Ale nejvíc se u háčkování deček odreaguji. :-)
  Krásné svátky přeji. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *