Dečka č.27

Ani tento rok se neobejde bez háčkovaných deček. První letoštní je žlutá. Je háčkovaná podle předlohy z časopisu Diana háčkování – filetové vzory č. 63. Na háčkování jsem použila necelé klubíčko příze Sněhurka a najdete ji i v nabídce na Fleru.

23 komentářů u „Dečka č.27

 1. Šárka

  Ahoj Helí!
  Dečka je krásná! :-)
  A ty perníčky jsou nádherně nazdobené! :-)
  Nebo to autíčko, to je úžasný model! :-)
  Helí měj se krásně! :-)

 2. Magda

  Helenka,dečka je krásna a tiež mi pripadá taká jarná ,slniečková. A perníčky máš veľmi pekne vyzdobené. Maj sa krásne. :-)

 3. Katka

  Helenka, kedy to prosim Ta stihas? Sikulka :-) A vidim, ze medovnicky este zostali :-) Ja som v pondelok robila suhajdy, lebo uz nebolo co zobnut :-)

 4. Helena

  Tak je moc krásná, Helenko! Vždycky, když vidím ty tvé číslovky říkám si, jakou bych měla u deček já… Tu první jsem dělala někdy na gymplu a nechce se mi ani počítat, kole let to je :o)
  Hezký večer, Helena

 5. Věrka S.

  Helenko, jako vždycky krááása! A žlutá je pro mě jarní barva, kéž by to jaro přivolala, zimu nějak nemusím. Měj se krásně sluníčkově, jsi velká šikulka :-)

 6. Dagmar

  Ahoj Helí, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem teď takové jiné starosti. Dečka opět moc hezká a žlutá u mě také vyvolává pocit tepla, jara. :-)Tu Dianu máš teď novou? Ještě musím pochválit zajíčky, jsou roztomilí. ;-)A perníčky máš moc hezky nazdobené. Heli, měj se báječně, ať se ti v novém roce daří! :-)

 7. Blanka

  Heli,dečka je taková správně nadýchaná…nevím proč,vzpomněla jsem si na ovečku.
  A vidím v ní i osmicípou hvězdu.
  Moc se ti povedla…a má číslo 27,tak to už je slušná výbavička :-)
  Heli,přeju pěkný večer!

 8. Helena Lišková

  [1]: Ahoj Reny, nedám. Mám rozpracované další tři :-D

  [2]: Jituško, právě dodělávám fialkovou a ta je doslova jarní. Asi s ní ještě chvilku počkám, když je venku zase sníh. :-)

  [3]: Evi, tohle není vyloženě filetové háčkování. Jen se ten časopis tak jmenuje, protože jsou v něm návody i na filetové. Tohle je klasické háčkování dokruhu. A byla dost snadná. :-)

  [4]: Ahoj Šári, děkuji za pochvalu. I ty se měj pěkně. :-)

  [5]: Magdi, každému připadá jarní, jen mně ne. :-) Měj se krásně.

  [6]: Děkuji za pochvalu, Emi. :-)

  [7]: Katy, u televize…tak mně to jde nejvíc od ruky. :-) No jo, kromě perníčků máme ještě i nějaké cukroví. A to jsem toho nedělala zas tolik. :-)

  [8]: Helenko, ale bylo by to zajímavé číslo. Já jsem zvědavá kolika se jednou dopočítám já. :-)Měj se hezky. :-)

  [9]: Věrko, moc to nefunguje. Do rána nám zas trošku napadlo a to už byl sníh téměř fuč. Ještě musíme chvílu vydržet. Děkuji za pochvalu. :-)

  [10]: Ahoj Dáši, doufám že ne vážné starosti a jsem ráda, že tě tu zase vidím. :-) Myslím, že to bylo poslední číslo, ale netuším, jestli je v prodeji už další. To fakt nevím. Děkuji za pochvalu i zajíčků a i tobě do nového roku přeji jen to nejlepší. :-)

  [11]: Blani, to asi tím, že já dečky moc často nevypínám. Jen vyjímečně. A tahle se mně takto "nadýchaně" líbila víc. :-) Měj se krásně a děkuji za návštěvu. :-)

  [12]: Už už brzy budu domů nějaké narcisky pořizovat. :-)

  [13]: Janko, i venku by to sluníčko mohlo na chvilku vykouknout. :-)

  [14]: Děkuji za pochvalu, Amelie. :-)

  [15]: Květuško, jako vždy moc děkuji. :-D Měj se krásně. :-)

 9. johanes

  …poslední lednový den moje nejmladší dcerka slavila 50.výročí,žena jí dělala 80 zdobených perníčků jako jmenovky.Takže proto to mám ještě pořád v očích.Ale je to krásné… :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *