Ela 2 roky 11 měsíců a Oliver 4 měsíce

S menším zpožděním, ale přece…před pár dny „oslavil“ Oliver 4 měsíce a rovnou na své první dovolené. Vyjeli jsme si do Rakouska do města Gmunden, kde jsme strávili 6 krásných dní. Oliver je stejně dobrý cestovatel jako Elinka, a tak to pro něj byla hračka.
Za poslední měsíc udělal zas další posun. Vytahuje si dudlík z pusinky a dává zpět, hraje si s chrastítky a přendává si je z jedné ručičky do druhé, zkouší se přetočit na bříško, vykládá si a neustále se na nás směje. Je to malý smíšek. Na dovči se nechal tak „unést“, že spal 2x až do 7 hodin (chodí spát kolem půl osmé večer a většinou se budí na jídlo kolem půl šesté).
Dnes poprvé ochutnal mrkev, nejdřív ho to trochu zaskočilo, ale pak otvíral pusinku a říkal si o další. Tak doufám, že to bude stejně dobrý jedlík jako jeho sestřička.
Také má za sebou vítání občánků, kde byl moc hodný a Elinka rozesmála celý sál i pana starostu… To když Oliver dostal dárek a ona vykřikla „Elinka chce taky dárek“. 😀
No a Ela? Ta má za měsíc 3. narozky a je to už fakt velká slečna, která ví co chce. Takže už nějakou dobu posloucháme co vše chce dostat na narozeniny. 😀 Celý den nezavře pusu a pořád pořád mluví. Všimla si toho i paní učitelka z mateřské školky, kde byla na zápisu. Svůj slovníček už téměř opustila a mluví krásně česko-slovensky. 😀
A hlavně začíná být dost zamilovaná do Olivera. Poslední dobou je často u něj, hladí, pusinkuje, objímá a on jí to oplácí úsměvy, kterých má pro ni vždy dostatek….je krásný sledovat ty moje dvě zlatíčka jak se spolu sžívají a poznávají se.