Ela má 10 měsíců a výlet do ZOO Brno

Včera bylo tak krásné počasí, že si Martin vzal půl dne volno a vyrazili jsme s Elinkou do brněnské ZOO omrknout malé lední medvídě. Elince to bylo ještě celkem fuk, a tak každé zvířátko bylo podle ní „táááta“.

Jen u surikat jí došly slova :-D. Ve výběhu byla dvě maličká mláďátka a na těch mohla oči nechat.
V ZOO na ni snad kýchlo nějaké zvířátko, protože večer se začala trošku soplit. Do dnešního slavnostního dne, kdy má přesně 10 měsíců, se vzbudila s rýmou. Její teprve druhá rýma. 🙂
I tak je to naše statečná holčička, která si sice soplík utírá do všeho, co vidí (hlavně do maminky), ale pořád má ten svůj úsměv.
Plínky a mlíčko objednávám přes internet a před časem nám poslali z e-shopu za objednávku moc krásný dárek pro děti od 10 měsíců. Včera jsme tedy dárek vytáhli ze skříně a Elince se nová hračka moc líbí. Je to velká želva, která má v krunýřku schované měkké kostky.
Během posledního měsíce se zdokonalila v lezení, teď už je jak střela, stojí a drží se jako frajerka jen jednou ručičkou, na požádání dává pusinku, moc ráda shazuje kostky, které na sebe vždycky postavím, ví co znamená ne a zkouší co vydržíme….je toho hodně a každý den něco nového.
10 měsíců a pořád se jí nemůžu nabažit. ♥ ♥ ♥