Fotokniha za recenzi..

Před pár dny se mně naskytla možnost vytvoření fotoknihy za recenzi od firmy Saal Digital. Na stránkách www.saal-digital.cz jsem si stáhla program, vymyslela téma na knihu a „nachystala“ fotky. Zvolila jsem formát 28 x 19 cm (A4 na šířku), matnou vazbu i papír, 40 stránek.
S programem jsem se chvíli seznamovala, abych zjistila, kde co přesně je, ale po vytvoření první knihy musím souhlasit s ostatními zákazníky, že práce v programu je intuitivní. Všechno je jen o zvyku a další knihu budu mít raz dva. 🙂
Velmi mile mě překvapila rychlost dodání hotové knihy a ještě víc kvalita. Tohle se s konkurenční fotoknihou opravdu nedá srovnat. Stránky fotoknihy jsou pro mě nezvykle silné, takže použitý papír je velmi kvalitní. Fotografie krásně čisté, ostré a barevnost naprosto skvělá. Nutno ovšem dodat, že už zdrojové snímky byly ve vysoké kvalitě. Nápaditá mně přijde možnost umístění fotky přes dvě strany, kdy není téměř patrný ohyb.
Pár fotoknih jsem už dělala u jiného dodavatele, ale další zkusím zase na Saal Digital.
Suma sumárum – kvalita, komunikace i rychlost dodání výborná a s čistým svědomím můžu jen doporučit. 🙂

17 komentářů u „Fotokniha za recenzi..

 1. Vlasta

  Já jsem dělala několik fotoknih u happy foto a spokojená jsem byla asi jen se dvěma, barvy šílené, vůbec neodpovídaly skutečnosti a to jsem si s tím opravdu hodně pohrála.Dík za tip kouknu na stránky ;-)

 2. renuška

  Vypadají moc pěkně, prohlídla jsem si web, jen jeden nedostatek tu vidím – moje fotoknihy běžně mívají k 200 stránkám, což tady nenabízí. Takže už jen z toho důvodu zůstávám u Happy fota, se kterým jsem mmj moc spokojená. Tak asi co člověk, to názor. což ovšem neznačí, že Saal Digital je horší, to vůbec ne. Jen mi prostě obsahově nestačí … ;-)

 3. Růža

  Helenko, fotoknihu jsem ještě nedělala. S fotkami moc pracovat neumím, ale ráda bych si udělala fotoknihu vnoučátek, protože mám fotky hlavně v počítači. Je na jejich stránkách i návod jak v programu pracovat? Uložím si odkaz. :-)

 4. Zdeňka

  Určitě je krásná, ale tady by mě zcela odradily ceny. Mám šest knih od Happy fota a byla jsem spokojená, ceny velmi příjemné a jednou za čas pošlou i slevu.

 5. dáša

  Helenko, moc vám to na fotkách sluší :-) Máte fotodokumentaci pro následující generace :D
  My jsme foto knihu nikdy nedělali, ale máme vnoučátka na velkých visacích kalendářů na každý rok :-) Je mně vždy líto, když vidím tu každoroční změnu, jak se vnoučata rychle mění ???
  Měj se moc hezky :-)

 6. Helena Lišková

  [1]: Jituško, musím potvrdit, že jsem z kvality byla nadšená. :-)

  [2]: Vlasti, to jsem slyšela už z více stran. Já dělala od Fotolabu a spokojenost, ale na Saal Digital teda nemají ani náhodou. Kniha je třeba o trochu dražší, ale ta kvalita za to opravdu stojí.

  [3]: Renuško, tvoje fotoknihy bych chtěla vidět. :-) Mně obsahově stačí až až :-D

  [4]: Růženko, návod si stáhneš přímo na jejich stránkách a jak nainstaluješ, tak je tam i průvodce. Chce to trochu proklikat….těžké to fakt není :-)

  [5]: Šáry, děkuji moc. :-)

  [6]: Magdi, konečně máme těhotenské focení a rok poté někde jinde než v pc :-D

  [7]: Zdeni, já dělávala knihy od Fotolabu a taky posílají slevy a jak jsem koukala, tak velmi příjemné slevy a akce má i výše uvedená firma. Musím opravdu říct, že kvalita je úplně jinde než od Fotolabu.. mnohem mnohem hezčí kniha od Saal. A to jsem s Fotolabem byla vždy spokojená. :-)

  [8]: Dáši, i kalendáře jsem kdysi dělala…teď už raději fotoknihy. :-) Měj se krásně. :-)

 7. Lucie

  Helenko, já jsem si fotoknihu dělala u Fotolabu a byla jsem velmi spokojená. Program nabízí široké možnosti jak si fotoknihu zorganizovat a vyšperkovat, jen cena je poměrně vysoká… Zvolila jsem si však fotostrany v nejvyšší kvalitě a lesku, možná proto byla také cena vyšší. Nenapadlo mě zvolit matnou podobu stránek, nedovedu si ani představit, jak to vypadá. :-) Nemáš taky s Fotolabem zkušenosti? Pokud ano, je fotokniha od Saal Digital ještě lepší?
  Teď připravuji fotoknihu pro svou švagrovou, ta si ale přála levnější verzi fotoknihy, a tak jsem zvolila firmu HappyFoto a přiznám se, že mě příprava téhle fotoknihy moc nebaví – program na tvorbu fotoknihy je velmi jednoduchý, nenabízí příliš možností a nepracuje se v něm moc dobře. :-( Holt, tady je ta cena na kvalitě znát… 8-)

 8. Lucie

  Ahá, tak teď jsem pročetla komentáře u článku a hned jsem získala odpovědi na své otázky. :-) Tak to musím fotoknihu od Saal Digital také vyzkoušet! :-) Ta vaše vypadá skvěle, máte nádherné fotky a krásnou památku! :-)

 9. Helena Lišková

  [10]:[11]: zrovna píšu :-D Mám zkušenost jen  Fotolabem, už jsem pár knih dělala. Někdo tu píše, že je spokojený s Happy Foto, ale na jejich knihy jsem moc dobrého neslyšela a jednou jsem si nechala vyvolat fotky a nic moc…Mě opravdu nejvíc překvapila kvalita papíru, stránky jsou opravdu nezvykle silné a to je na tom naprosto dokonalé. :-)

 10. Otavínka

  Škoda, že tento článek čtu až nyní. Taky jsem dělala fotoknihu a je nyní ve firmě a tak jsem zvědavá, jaké to bude. Ale Tebou doporučená firma mne fascinuje. Jdu se na to podívat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *