Hafan

Chvílemi jsem myslela, že jsem přecenila svoje síly, ale nakonec je na světě docela pěkný hafan. 🙂 Háčkování bylo snadné, ale to sešívání..
S výsledkem jsem ale celkem spokojená. Tento hafánek je z příze Jeans, má bezpečnostní očička i čenich a vyplněný je dutým vláknem.
Fotila jsem ho ze všech stran, ale zapomněla jsem ho změřit a už je u nového „páníčka“. Tak alespoň pro porovnání fotka s kocourem, který má na výšku 18cm.
Sice jsem u sešívání zuřila, ale oba jsem háčkovala s velkou láskou pro neteř a synovce. Snad jim budou dělat radost 🙂
Návod mám opět z Fleru od Kamlin.

26 komentářů u „Hafan

 1. renuška

  Heli, to je něco překrásného. Až budeš mít chvilku, taky si u tebe jedno zvířátko objednám, protože takového kamaráda, tak pečlivě uháčkovaného, tak čistě vypracovaného bych moc ráda měla doma :-).

 2. Magda

  Helenka,ten psík je tak krásny. Od Kamlin som si objednávala už návody a som s nimi spokojná.No a tento psík ma veľmi láka.Maj sa krásne.

 3. Helena Lišková

  [6]: Moc děkuji za návštěvu a pochvalu. :-)

  [7]: Ludi, děkuji…návody kupuju na Fleru od Kamlin. Má je nádherně zpracované.:-)

  [8]: Květi, těším se na oslíka. Já bych háčkovala mnohem víc hraček, protože je to raz dva, ale odrazuje mě to sešívání. Ale snad se to někdy naučím tak, abych se u toho netrápila :-)

  [9]: Renuško, děkuji a teď jsem se tomu "času" zasmála. Ale neboj, na tebe si čas najdu. Ted na chvílu chci ale hračky odložit a konečně začít trénovat háčkované svetýrky pro Elu. Cítím se hrozně, že jsem jí ještě žádný neuháčkovala. Měj se krásně.:-)

  [10]: Magdi, tak sama víš, že má Kamlin opravdu krásně zpracované návody. :-)Mám jich od ní už spoustu, jen to ještě někdy všechno uháčkovat. :-D Měj se krásně. :-)

 4. Šárka

  Ahoj Helí!
  No páni!!!! Ten je dokonalý! Jak hafan tak kocourek se ti strašně moc povedli! Umím si živě představit, jakou radost z nich děti měly. :-) Jsi úžasná tetička! :-)

 5. Mirek

  Na ruční práce vidím Helenko jsi moc šikovná a určitě největší radost udělá když vidíš jak se obdarovaným rozzáří očička. To je u darovaných věcí nejhezčí zážitek.

 6. Janka

  Oba jsou velcí krasavci. Už jsem je obdivovala na FB. Jen bych se chtěla zeptat – bezpečnostní očička? To je pro mě neznámý pojem. :-)

 7. Jana

  Helenko, hafan je nádherný :-)  Udělali s kocourkem určitě velkou radost !!!
  Já se chystám na šití nějakého pejska, Eli má moc ráda našeho Čika a nejlépe jí jde aff :-D
  Helenko, měj se krásně a přeji prima víkend :-)

 8. Helena Lišková

  [12]: Šári, to je od tebe milé. :-)

  [13]: Emi, díky moc. Mám z těch dvou radost. :-)

  [14]: Jo jo, zuřila, ale nakonec se povedlo. :-)

  [15]: Helenko, děkuji za tak milou pochvalu. Měj se krásně.

  [16]: Mirku, máš pravdu a děkuji i za pochvalu. :-)

  [17]: Jarmilko, díky moc. Ti dva se mně spolu líbí a tak jsem ráda, že "šli do jedné rodiny". :-D

  [18]: Jani, to jsou oči s takovou zpětnou pojistkou, aby je děti nemohli vydloubnout. :-) Kupuji je na Fleru. :-)

  [19]: Jani, slíbila jsem si, že další zvířátko bude pro naši Elu. Tak se pak pochlub s ušitým pejskem…to je něco, co zatím nesvedu. Ale dostala jsem na vánoce krásnou knihu šití, tak se budu snažit něco přiučit. :-)

 9. Růža

  Helenko, krásný hafánek, moc se ti povedl a určitě udělal velkou radost. Háčkované hračky jsou bezvadné, jsou měkké, lehké a moc hezké. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *