Jarní vycházka, nové háčkování a dobroty

Před pár dny jsem si koupila hned dvě nové knihy o háčkování. Listuji, vybírám, plánuji čím začnu. Ale zatím zůstává jen u těch plánů. Neustálé držení háčku si vybírá svoji daň a už skoro týden bojuji s velkou bolestí levého zápěstí, která vystřeluje i do palce. Dlouho se mně nestalo, že by zápěstí bolelo tak, že mě bolest budí i v noci. Nasadila jsem rychlou léčbu a věřím, že brzy budu v pořádku a budu se moct opět vrátit k mému milovanému háčkování.
A co jsem to vlastně koupila?
Samozřejmě jsem nemohla vydržet, takže aspoň jedno malé kvítečko. 🙂

Jenže z čeho háčkovat? Zásoby doma žádné a v galanterkách přízi neustále zdražují. Omrkla jsem internet a dnes se raduji z nových klubíček.
Cenový rozdíl byl opravdu velký. Například klubíčko Sněhurky je v Brně za 38kč, na internetu za 25kč. A moje oblíbená Camilla byla taky alespoň o 20kč levnější.
Když nemůžu háčkovat, aspoň peču 🙂 Vyzkoušela jsem recept CIABATTA BULKY
Těsto udělala pekárna. Můžu jen doporučit, bulky byly opravdu výborné.
U Janky jsem na blogu viděla recept na makovou buchtu. Zjistila jsem, že mák nemám, tak je ořechová a je výborná. Makovou verzi udělám příště 🙂
Nevím jak u vás, ale na brněnsku je od rána překrásné jarní počasí. Hned po snídani jsme s Martinem vyrazili na dlouhou vycházku.
A na závěr dnešní fotky amarylek.
Krásnou slunečnou neděli. 🙂