Když byl ten Valentýn

Pořád říkám, že se máme rádi celý rok, ať je Valentýn nebo ne. Ale všude bylo vidět samá srdíčka, oprášila jsem tedy návod od Jezynky z Fleru a z příze Alize Batic uháčkovala a obdarovala moje rodiče. 🙂
A protože můj Martin nedodržel, že si na Valentýna nic dávat nebudeme, třpytí se mně můj náramek o trochu víc, přesněji o srdíčko s andělskými křídly.
A co vy a Valentýn? Slavíte nebo ne?
U nás doma už vykvetl druhý hyacint, tentokrát bílý a vyfotila jsem i u našich, který měl být růžový.

12 komentářů u „Když byl ten Valentýn

 1. Růža

  Helenko, uháčkovala jsi kouzelná srdíčk, náramek je skvostný. :-) My Valentýna neslavíme, ale já si v sobotu vybrala orchidej a manžel mi ji zaplatil. ;-)

 2. Šárka

  Ahoj Helí!
  U nás Valentýna slavím hlavně já! :-P Vždy obdaruji celou svoji rodinku, včetně Kennyho a jsem šťastná, když se trefím a způsobím radost. :-)

  Srdíčka jsi uháčkovala nádherná a ty jsi také dostala fantastický dárek. :-)

  Helí měj se krásně a ahoooooooooooooj! <3

 3. renuška

  Heli, srdíček není nikdy dost. Háčkovaných ani jiných z lásky daných ♥
  Zrovna včera jsem na blog dávala seznam, co bych chtěla a vidíš, na Pandoru jsem úplně zapomněla. Sním o náramku "vzpomínek" už dávno, ale jaksi se na něj pořád nedostalo. Hned ho jdu připsat – alespoň do komentářů :-)

  PS: Martin je poklad! ♥

 4. dáša

  Helenko, jsem až dojatá, když jsem viděla srdíčka pro rodiče :-) Vyjadřují čistou lásku a vděk :-) Však si je oba zaslouží :-) Ten náramek a dárek od Martina se mi líbí, ale Pandoru vůbec neznám ( asi je jen pro mladé, že ?) :-D Buďte všichni zdraví :-)

 5. Magda

  Helenka,krásne srdiečka.Takéto drobnosti z lásky dojmú k slzém,že? Darček od Martina je krásny.Pekný večer. :-)

 6. Dagmar

  Helenko, krásná srdíčka jsi uháčkovala, určitě udělala velkou radost. A manželův dárek – hooodně tě miluje… ;-)Souhlasím s tebou, milovaným dáváme dárečky jen tak kdykoli… Pěkný večer. :-)

 7. Helena Lišková

  [8]: Dáši, ještě jsem jim je navonila parfémem, tak mě tam mají teď pořád :-D. Pandora je určitě pro všechny. Moje mamka letos dostala od mé ségry a úplně novou kolekci Rose. :-) Až jsem jí záviděla, samozřejmě v dobrém, kolik tam dostala přívěšků. :-)

  [9]: Emi, děkuji moc a měj se krásně. :-)

  [10]: Magdi, moc ráda dávám dárky, takže jsem si neodpustila aspoň drobnůstku. :-)

  [11]: Přesně tak. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *