Když si sednu ke stroji

Většinou šiji na etapy a ani tentokrát to nebylo jinak. Venku bylo krásně, ale Oliver byl po očkování a na sluníčko nemohl. Aby nemusela sedět doma i Elinka, vzala si ji mamka téměř na celý den na zahradu. Však si to Ela zasloužila, na očkování šla s Oliverkem a celou dobu ho držela za ručičku. No a já si doma nastříhala na trička, tepláčky a plátěné tašky. Něco jsem ušila a co jsem nestihla, tak jsem mohla dodělat o víkendu, kdy zas Martin jel s Elinkou na noc do Trenčína. 🙂
Dvoje tepláčky pro Oliverka. Příšerkové jsou teplákovina, medvídci úplet. Vycházela jsem ze střihu na polodupačky, který mám koupený z fazonetka.cz.

Dvě jednobarevná trička pro Elinku. Meruňková barva a žlutý neon. Ze žlutého byla nadšená a říká, že je jak sluníčko. Trička jsou střih z Ottobre 4/2014, model 11, velikost 92. Samozřejmě úplet.
A malé tašky 30x30cm jsou u nás opravdu v kurzu. Velkých na nákupy máme až až, ale tyhle maličké jen tak na rohlíky nebo svačinu či oběd do práce, tak ty nám pořád chybí. Střihla jsem rovnou na pět a tentokrát vše začistila na overlocku.