Korálkovací den

Po delší době jsem se vrátila ke korálkování. Vytáhla jsem napěchovanou krabici, kde si dávám korálky, pak krabici, kde mám veškeré komponenty a krabici, kde mám hotové výrobky. Nejdříve jsem se vším jen tak „prohrabovala“ než přišla ta správná inspirace a chuť něco tvořit 🙂 A co že to dneska vlastně vzniklo?

Na začátku října jsem vyráběla zelené naušničky z kostiček (mrknout můžete TADY ) a dnes jsem si k nim udělala náhrdelník.
kostičkový náhrdelník
Také jsem zjistila, že nemám zrovna moc korálků v modré barvě. Rychle se to snažím napravit. Výsledkem je náhrdelník na lanku a k němu ketlované naušnice. Touto sadou ale nekončím, do budoucna se na modrou více zaměřím 🙂
modro fialkové perličky
No a poslední dnešní dílko vzniklo ze starých korálků, které jsem si dovezla od sestry. Dříve to byly dlouhé modro-zelené korále se zlatou ozdobou. Zlatá nebyla pravá, takže korálky vypadaly trochu zašle a jelikož raději nosím stříbro, přetvořila jsem je celé. K modro-zeleným korálkům jsem přidala průhledné korálky. Ketlovací jehly jsem použila v barvě stříbra. A samozřejmě k nim nesmí chybět naušnice. 
Na všechny mé výrobky mrkněte do galerie – KORÁLKY
modro zelený náhrdelník
modro zelené naušnice