Kytičkové šatičky a tepláčky

Když jsem objednávala tuhle látku, hned jsem věděla, že z ní chci pro Elu šatičky. Spolu se mnou rozdělávala balíček, který došel poštou a jak uviděla látku, celá se rozzářila a řekla mně, že je krásná a že chce kytičkové šatičky. Ona mně snad čte myšlenky.
Sotva jsem je částečně ušila, chtěla je zkoušet, nechtěla je svléknout a pořád dokola opakovala že jsou to překrásné kytičkové šaty. 😀
Jsou podle střihu koupeného na fazonetka.cz, velikost 92 a úplet. Poprvé si je oblékla na oslavu svých třetích narozenin a dnes ráno je chtěla zase ven. Přišla za mnou a říká „Maminko, můžu si obléct ty kytičkové šaty? Mám je moc ráda“…moje sluníčko. Moc mě těší, že se jí líbí. 🙂
Nedávno jsem jí ještě zkracovala loni šité leginy na tříčtvrťáky. Nosila je poměrně hodně, jsem příjemně překvapená, že vydržely a jen jsou jí krátké. Tak jsem vzala nůžky, šmik šmik a nový model na letošek je na světě.
A už zmíněné věci pro Oliverka. Polodupačky jsem dělala podle koupeného střihu ze stránek fazonetka.cz ve velikosti 68 a tepláky jsou ten stejný střih, jen jsem vynechala ťapičky a výsledek je úplně super.
U stroje už čekají další věci na došití. 🙂