Náš Štědrý den…aneb když se plní dětské sny

A zas to uteklo jako voda. Dárečky rozbalené, cukroví z větší části snězeno, všechny svíčky na adventním svícnu dohořené a všude po bytě se povalují nové hračky. Podle Ježíška byla totiž Elinka mooooc hodná.
Už delší dobu před svátky jsme jí povídali o Ježíškovi, jak se mu píše dopis apod…a ona jeden den přiběhla a řekla „MUSÍME NAPSAT JEŽKOVI DOPIS. EJINKA CHCE JŮŮŽOVÉ AUTÍČKO, BAJONEK, PÍŠŤALKU AJI BUBINEK“….a od té doby to pořád opakovala….a já si myslím, že dětské sny se mají plnit. 😀
Autíčko a balonek našla pod stromečkem doma a taky s tím usnula, zbytek druhý den u babičky a děděčka. Z bubínku byla doslova unešená…my všichni okolo už tedy méně, takže jakmile večer usnula, háčkovala jsem na paličky „tlumiče“. 😀
Dostala i další krásné dárky, do toho jí dárečky dovezla babička a děděček z Trenčína, a tak postupně bere jeden za druhým do ručiček a s každou věcí si krásně vyhraje.
Poslední měsíc těhotenství je pro mě už dost náročný a tak jsem na sebe pyšná, že jsem zvládla napéct 7 druhů cukroví, k tomu perníčky, vánočka se mně vydařila tak jak už dlouho ne, na večeři jsem chystala zelňačku i rybí polévku a samozřejmě bramborový salát a kapra (s tím jsem měla nejméně práce, celého ho pro nás naporcovala a nachystala mamka…já jen obalila a usmažila) a uklidila. A taky mám radost, že jsme dárky nakoupili zavčas a vyhli se tomu vánočnímu šílenství.
Bylo to všechno moc krásné a bude určitě ještě krásnější až na nás vykoukne náš chlapeček a budeme úplně kompletní rodina.
Užijte si zbývající dny tohoto roku a do nového vkročte pravou nohou. 🙂