Naše třetí adventní neděle

Na svícnu jsme zapálili třetí svíčku, v rohu obýváku nám svítí stromeček, na stole voní cukroví a my se s Martinem právě dodívali na další vánoční film. Užíváme si pohody, jeden druhého a toho těšení na Elinčina rozzářená očka, až bude příští týden rozbalovat dárečky.
O Ježíškovi jí často vyprávíme, a tak už nějakou dobu chodí a říká, že psala Ježíškovi dopis a chce od něj růžové auto, balonek, píšťalku aji bubínek. 😀 A protože byla celý rok moc hodná, tak se máme asi na co těšit. Co nevidět tu budeme potichu našlapovat kolem miminka a Elinka do toho bude bubnovat a pískat na píšťalku. 😀
Na víkend k nám přijela Martinova sestra s pejskem, dnes dopoledne se stavili jeho rodiče i s Elinčinou prababičkou, tak tu bylo veselo. Elinka dostala perníkovou chaloupku.
Včera jsme opět nakoukli na vánoční trhy a konečně si domů pořídili hrníčky na Turbomošt. 🙂
Já už toho moc nezvládám, bříško mně dává fakt zabrat, ale konečně jsem došila Elince šatky ke stromečku a ještě se chystám na dvoje cukroví. A pokud ho nestihnu..tak co..o tom ty svátky nejsou, hlavně když bude u nás pohoda a všichni budou mít radost z dárků.