Prodloužili jsme si léto na Rhodosu

Poprvé byla naše Ela u moře a užila si to náramně. Vlastně nejenom ona, byl to překrásný týden plný sluníčka, koupání v moři, samých dobrot a užívání pohody.
Jen ten návrat do reality nic moc. V den odletu bylo v Řecku ještě kolem půlnoci 26 stupňů, v Praze jen 9. No snad ten přechod do zimy zvládneme a nezaskočí nás nějaká rýma.

Naše malá cestovatelka byla naprosto úžasná. Nejenom že cestu zvládla na jedničku a pořád mluvila o tom, že letěla letadlem, ale navíc si získala i většinu personálu v hotelu a spoustu hostů, kteří se s ní i fotili. Její úsměv je prostě nakažlivý. 😀
Moře se jí moc líbilo, bazén taky, k tomu 2x denně zmrzka a spousta ovoce. Hned první den jsme jí koupili krásné nafukovací kolo a hlavně balon. V půlce pobytu jsme si půjčili auto a parádním kabrioletem si udělali okružní jízdu po ostrově.
Nádherný týden, jsem moc ráda, že vše klaplo jak mělo…vyšlo nám počasí (nonstop modrá obloha, teploty přes 30), hotel i moře super, jídlo výborné, náš mega velký apartmán luxusní. A hlavně jsme tam byli všichni spolu, naše celá rodina…Martin, Ela a já s malým bráškem pro Elinku v bříšku.