Prostírky, novinky a velké poděkování

Prostírky v jakékoliv podobě mají úspěch. Dost často si někdo píše o návod. Pokud zrovna nespadne mail do spamu, snažím se posílat co nejdříve. 🙂
Tentokrát jsem zkusila trošku jiné. Návod na ně najdete ZDE.
Bílo-zelená kombinace se nám krásně hodí do pokoje, který obývá naše Bublinka. 🙂 Abych měla ale pod každý květináč, musela bych jich uháčkovat ještě minimálně deset. 😀

Určitě si všímáte nádherně rozkvetlé fialky. To je ta, co jsem si před časem koupila. Takto krásně kvete už celý týden.
A jetě k té novince. Opět jsem v týdnu nakoukla do knihkupectví a opět jsem neodešla s prázdnou. Narazila jsem na úžasnou knihu, kterou jsem prostě musela mít.
V knize je předloha i na toho krásného méďu. Brzy vám představím první uháčkovanou hračku a pak se hned vrhnu na medvídka. 🙂
Závěrem bych chtěla ještě jednou moc poděkovat všem, kteří si přečetli můj rozhovor na Srdci blogu. Velké poděkování patří i všem, kteří rozhovor okomentovali. Děkuji, vážím si toho.
Krásnou neděli 🙂

27 komentářů u „Prostírky, novinky a velké poděkování

 1. Šárka

  Ahoj Helí! :-)
  Tak prvně bych ti chtěla moc pochválit tvé krásné prostírky. Ta barevná kombinace se mi strašně moc líbí. :-)

  Fialka ti kvete nádherně. :-) Takovouto jsem kdysi měla, ale ve škole mi jí někdo čajznul. :-? Chtěli jsme mít třídu útulnou, tak jsme si tam nanosili kytky, obrázky . . . a pár věcí se nám ztratilo, včetně mé fialky.

  No tak to se budu na tvého (mimochodem tento typ medvídků je přenádherný) méďu nesmírně moc těšit! :-)

  Helí měj se moc krásně. .-)

 2. zdiška

  Helenko, prostírky jsou opět nádherné a bez chybičky, je vidět, že háček už ovládáš dokonale :-) Barevná kombinace je prostě prvotřídní, jsou to taky moje barvičky. Jenom ten komentář mě na Srdce blogu nějak nevyšel celý a chyběl tam konec, ale to nevadí, jistě sis domyslela, že my chybí "elán" a chuť, ale snad to taky přejde. Medvídka jsem již dělala taky a momentálně dělám smyčkového, tak potom pošlu i s návodem, je to s ruských stránek, ale určitě si s tím poradíš, protože až ho uvidíš, tak bude "Tvůj" :-D . Přeji hodně dalších nápadů na vše…… Zdiška. :-)  :-)  :-)

 3. Vlasta

  Helenko, prostírky jsou moc pěkné a líbí se mi i barevná kombinace. Fialka ti nádherně kvete a méďu bych určitě háčkovala taky, je prostě kouzelný!!!

 4. Jitka

  Helenko ty prostírky mají šmrnc. Kombinace bílé a zelené tomu dávají takové jarní vzezření. Moc se ti povedly. A na méďu se budu těšit.Trénink dělá mistra a tobě už to s háčkem jde jak když bičem mrská. :-)

 5. Sońa Stanislavová

  Milá Helenko,Vaše háčkování je krásné a inspirativní dá se háčkovat všude i v čekárně u lékaře když čekám až na mě přijde řada děkuji Vám moc a k Vašemu svátku přeji hlavně zdraví,štěstí,lásky a mnoho inspirace k Vašemu tvoření jen tak dále hezké dny přeji Stanislavová :-)

 6. Květa

  Heli, to prostírání je moc pěkné, barevná kombinace se mi moc líbí.
  Heli, zítra mají svátek všechny Helenky, tak ti přeju jen to nejlepší, hodně zdraví, spoustu lásky a hodně elánu do tvoření… :-)  :-)  :-)

 7. Drahuš

  Helenko, prostírky mě hned padly do oka.Moc pěkná kombindenace barev.A fialkám sluší :-).Kniha vypadá zajímavě, asi se také po nějké poohlídnu.
  Jinak-sice předem-ti přeji vše nejnej k tvému zítřejšímu svátku, ať si ho užiješ s Martinem a rodinou.
  Krásný týden a měj se :-)

 8. Helena

  Heli, prostírky jsou moc krásné, velmi hezká zelená! S kytkama to zjevně umíš – ta fialka je nádherná!
  Hezký večer, pa Helena

  PS: a zítra si užij sváteční pondělí!

 9. K.

  Vypadá to moc hezky. :-) A méďa bude jistě krásnej, já háčkovat neumím, ale plánuju se to naučit – chtěla bych dělat právě takový hračky. :-)

 10. Janka

  A ještě jsem chtěla připsat blahopřání ke svátku všech milých a krásných Helenek jako jsi ty a popřát hodně zdraví a radosti ze života. :-)

 11. Luďka

  Helenko zrovna dnes jsem tak uvažovala,že nemám žádné prostírání a ejhle ty jsi mne určitě vyslechla,je moc pěkné i barvy se mi moc líbí.Helenko k zítřejším jmeninám
  Ti přeji jen všechno dobré,hlavně zdravíčko ostatní příjde samo. :D

 12. Magda

  Helenka,všetko naj,naj,k Tvojmu sviatku. Prestieranie je veľmi pekné,výborná kombinácia farieb. Už sa teším na medvedíka.. Maj sa krásne.

 13. Marie

  Helenko, obě nové dečky-prostírky jsou moc pěkné. Jemná barevná kombinace kterou jsi pro ně vybrala jim dodává na elegantnosti. :-)  :-)  :-)

 14. Jana

  Helenko, předem ti opožděně blahopřeji k Tvému svátku a přeji Ti vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a plno inspirace pro Tvé tvořeníčko
  prostírání je nádherné, moc se mi líbí i barevná kombinace. :-)
  Fialka Ti krásně kvete.
  Knížka vypadá zajímavě, už se těším na Tvé tvoření ;-)
  Tvůj rozhovor na Srdci blogu byl supr.
  Měj se prima ;-)

 15. renuška

  Heli, konečně doháním zameškaný čas, co se blogu týče a hned na začátku VELKÉ GRATULACE K SVÁTKU :-* ♥, přeji jen to nej nej nej a a´t jsi pořád tak milá a příjemná slečna a klidně i paní :-)
  Za druhé – rozhovor jsem četla a je přesně jako ty, skromný, lidský, takové pohlazení, i když je to "jen" povídání o blogu a o životě. Ne každý vyhledává adrenalin a vzrušení, ono i tohle obyčejné žití je nesmírně půvabné a možná mnohdy i mnohem lepší.
  Srdečně zdravím a posílám pomyslný kvítek do sbírky těch svátečních i parapetových i všech ostatních :-).

 16. Blanka

  Heli,po knížce se podívám,až půjdu do města.Medvídek je kouzelný,tak se budu těšit,jak se ti povede.No a prostírky jsou krásné.Píšeš,že bys jich musela uháčkovat ještě aspoň deset…určitě to zvládneš.
  Heli,měj se a dodatečná gratulace ke svátku i k rozhovoru na blogu.cz

 17. Maryša

  Helenko, ty vaše prostírky jsou moc pěkné, na takových dečkách poslední dobou mám ráda prostřeno :-). Méďa Béďa je super, už se těším až ho uháčkujete :-). A fialka moc pěkně kvete, moje teď odpočívají ;-), zdravím a pěkný den přeje Maryša :-)

 18. Helena Lišková

  [1]: Ahoj Šári, děkuji za komentář a pochvalu. Jsem moc ráda, že jsi na blog nezanevřela úplně a chodíš se dívat, co je nového. :-)

  [2]: Jarmilko, děkuji moc. Já ti přeji pěkný začátek víkendu. :-)

  [3]: Zdiško, děkuji za komentář i u rozhovoru.  Neboj, domyslela jsem si, co jsi chtěla napsat, ale dělalo mně to starosti. Teď jsem byla pár dnů pryč, tak ti na mail odpovím. Drž se!!! Myslím na tebe!

  [4]: Ahoj Vlasti, když budeš mít zájem, tak ti předlohu na méďu pošlu. :-)

  [5]: Jituško, nepřeháněj. Ještě tak dobrá s háčkem zdaleka nejsem. :-) Ale děkuji. .-)

  [6]: Milá Soni, moc děkuji za přání ke svátku a za návštěvu mého blogu. :-)

  [7]: Milá Květuško, velice děkuji za krásné přání ke svátku. :-)

  [8]: Drahuško, přesně jsi to odhadla. Svátek jsem si užila s Martinem. Byli jsme na pár dní pryč. Určitě o tom napíšu. :-) Děkuji za přání. :-)

  [9]: Helenko, kytičky jsou moje vášeň, tak se snažím. Děkuji za přání a tobě opožděně nápodobně. Byla jsem pryč, tak jsem nemohla napsat dřív. :-)

  [10]: Tak vyzkoušej. Háčkovat jsem se naučila sama a moc mě to baví. :-)

  [11]: No nééé, moje maminka píše na blog. Mamko, děkuju. Jsi šikovná, že jsi to zvládla. Neboj, vytvoříme dečky i pod tvoje kvítečka. :-)

  [12]:[13]: Ahoj Janko, tato barevná kombinace se mně líbí ze všech nejvíc. A moc ti děkuji za přání. :-)

  [14]: Moc moc děkuji, Jarmilko. :-)

  [15]: Ludi, moc děkuji za přání a jsem moc ráda, že ti můj článek přišel vhod. :-)

  [16]:[17]:[18]:[19]: velké poděkování za přání ke svátku :-)

  [20]: Maruško, zelená barva je moje oblíbená. :-)

  [21]: Ahoj Jani, děkuji za přání a všechny ty pochvaly. Měj se krásně. :-)

  [22]: Ahoj Reny, tak jsem teď na tom podobně. Taky začínám dohánět a všem psát na blogy. Byla jsem pár dnů pryč a tolik nových komentářů a nových článků a já nestíhám. :-) Děkuji ti za přání ke svátku. A velké díky patří za to, co píšeš o mém rozhovoru. děkuji :-)

  [23]: Já opět děkuji a i já opožděně přeji vše nejlepší k svátku. :-)

  [24]:[25]: Ahoj Blani, ze spamu jsem tě vysvobodila. :-) Děkuji za přání a pochvalu. Kdybys potřebovala, předlohu ti na méďu pošlu. :-) Měj se hezky. :-)

  [26]: Milá Maryšo, děkuji za milý vzkaz  pochvalu. Fialka dnes kvete ještě víc, než je tady na fotce. Opravdu nádhera. Máte se na co těšit, až se vaše probudí. Krásný den přeji. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *