S novým strojem pro naše děti

Skoro to vypadá, že nic nedělám, ale pravdou je, že mám naopak milion rozdělaných věcí a ne a ne je dokončit. 🙂 Když už jsem ale opět objednala další látky a moje syslírna začíná přetíkat, byl nejvyšší čas něco spíchnout. Navíc mám nového mazlíka (rovnosteh) a s ním se šije jedna radost. Ten stroj je prostě bomba. 🙂 Zatím to vypadá, že si budeme rozumět stejně jako s overlockem. 😀
Oliverek má na písek nový oboutranný klobouček a dvoje tepláčky. Lvíčci je počesaná teplákovina (trochu teplejší), podle střihu na polodupačky, kde jsem prodloužila u velikosti 86 délku nohavice.
Mickey je střih na tepláčky klasik, velikost 92. A tam jsem to právě přestřelila. Zatím mu jsou dost velké, tak je bude mít až na podzim. 😀
Elince jsem dokončila fakt dlouho nastříhané tepláky Stripe, velikost 104. Její oblíbená barva, takže z nich měla obrovskou radost.
A zkusila jsem leginky, velikost 104. Sedí skvěle, tak příště nějaké vzorované.
Vše jsou střihy koupené z webu fazonetka.cz.
Plus jedna rychlovka – pytlík na duchýnky do školky. Minulý týden tam Elinka spala po obědě poprvé a zatím je tak nadšená, že chce chodit po spaní každý den. 😀 Třeba tak budu mít na tvoření víc času.