Střípky z Vánoc

Všem děkuji za krásná přání jak k Vánocům, tak do nového roku. Tolik příprav a už je po svátcích a je tedy čas na malé ohlédnutí.
Letos jsem úplně poprvé dělala vánočku. S těstem mně pomohla pekárna. Vánočka se povedla a i když jsme na ni jen dva, jen se po ní zaprášilo. Určitě ji nebudu péct jen na Vánoce.

Na pár hodin 🙂 jsem odložila i háček a pustila se do skládání puzzle. Malé odreagování mně prospělo. Už mám zase spoustu nápadů na další tvoření.
A jaký jsme měli Štědrý den? Ten nejkrásnější. Dívali jsme se na pohádky, povečeřeli jsme kapra a rybí polévku a pod stromečkem jsme našli moc krásné dárky. Letos jsme si s Martinem nadělili novou zrcadlovku Nikon i s dvěma objektivy.
Na tomhle dárku jsme se domluvili už dávno, ale vždy dbáme, aby pod stromečkem bylo i nějaké překvapení.
Já jsem tam třeba našla dřevěné koníky, ze kterých mám ohromnou radost. Taky novou knihu Zvířátka z bambulek, a to jsme měli pod stromečkem ještě dárečky od Martinových rodičů. Další pak u mých rodičů. Asi jsme letos byli všichni moc hodní, protože dárků byla spousta 🙂
Včera nás navštívili i moji rodiče, tak bylo veselo.
Naše Bublinka, která už přes dva měsíce mění srst (a že je to hodně vidět), měla pod stromečkem nějaké dobrůtky a nový tunýlek na hraní.
Jen je škoda, že Štědrý den byl bez sněhu. Ten nám napadl až dnes ráno a tak jsme vyrazili na vycházku.
Přeji vám krásný večer a věřím, že Štědrý den byl pro každého tak krásný jako pro nás.