Takový byl Ježíšek a konec roku :-)

Tak jme se těšili, tolik příprav a očekávání a už je to pryč, zase všechno uteklo strašně rychle. Ovšem letošní Vánoce byly pro nás s Martinem vyjímečné, poprvé jsme u stromečku byli jako pravá rodina.
Štědrý den začal velmi pohodově, Elinku měl na starosti tatínek (netřeba komentáře), posnídali jsme vánočku, kterou jsem dělala sama a fotili jsme se u stromečku.
Elinka večeřela jako první, pak si schrupla, takže jsme s Martinem měli čas užít si naši večeři. 🙂 Tradičně se u nás podává rybí polévka, kapr a bramborový salát.
Sotva jsme dojedli, Ježíšek zazvonil na zvoneček. Pod stromečkem jsme našli krásné dárky.
Nejdřív „rozbalovala“ Ela. Jako správná parádnice dostala tenisky, ponožky s volánky, zimní bundu, knížku do vany a nejvíc kulila oči na mluvícího psa. Až jsem se bála, že nebude moct z těch novinek usnout. 😀
A samozřejmě svoje dárky měla pod stromečkem i Bublinka. Dostala nový tunel, kterým teď pořád probíhá, kmen na hryzání (je do něj teď pořád zakouslá) a plyšovou myš z Ikea (dřív měla bílou a tak ji dorasovala, že už nění poznat co to bylo), no a spoustu kokinek.
Moc pěkné dárky nadělil Ježíšek i mně a Martinovi. Bylo to krásné, idylické a pro mě tak dojemné, že jsem chvílema měla pěkně zamlžené oči.
Druhý den jsme navštívili moje rodiče.
A na Štěpána jsme se vydali za Ježíškem do Trenčína, kde na Elu čekali kromě babičky a dědečka i prababičky a pradědeček. 🙂 Všude na nás a hlavně Elu čekal bohatý Ježíšek.
Pár dnů jsme strávili v Trenčíně a pak se na jednu noc přesunuli do Trojanovic.
Teď už jsme doma, chlebíčky nachystané, chladíme šampus a hlavně Mavrodaphne, které jsme si jednou dovezli z Řecka a schovávali jsme si ho na nějakou velkou příležitost. Chutná podobně jako „portské“. Sedneme si k televizi, budeme rekapitulovat uplynulý rok, který byl pro nás opravdu nádherný, já se budu strachovat, aby se nám v noci nevzbudila Ela a o půlnoci vkročíme do nového roku pravou nohou.
Vám všem přeji úspěšný vstup do roku 2016, hodně zdraví, lásky, štěstí, spokojenosti a neustálého úsměvu na tváři. Na zdraví! 🙂

24 komentářů u „Takový byl Ježíšek a konec roku :-)

 1. Janka

  To je tak krásné, že se to zdá až neskutečné. Helenko, užívej si a važ si těchto krásných chvilek!!! :-)
  A do nového roku přeji hlavně hodně zdraví a to ostatní se dostaví samo!!!Janka :-)  :-)  :-)

 2. Jarmila*

  Helenko, přeji Tobě a celé Tvé rodině šťastné vykročení do nového roku 2016. :-)
  Elince to pod stromečkem v červených šatičkách moc slušelo. :-)
  Ostatní fotky se mi také líbí.

 3. Jana

  Helenko, svátky jste prožili moc pěkně a Eli to v červených šatičkách velmi slušelo, je miloučká :-)
  V novém roce Vám přeji hodně zdravíčka, štěstíčka a jen to nejlepší :-)

 4. Magda

  Helenka,Tebe i celej rodinke prajem krásny Nový rok 2016 a nech máte celý rok taký vydarený ako minulý. :-)Fotky sú krásne a Elinke šatočky veľmi pristali :-)

 5. Šárka

  Ah Helí!
  To je tak nádherný článek!!! :-)
  Malá Elinka se mi strašně moc líbí v šatičkách jako Santa! To je tak rozkošné! :-)  A strašně moc se mi líbí, jak Ježíšek hoooodně myslel i na Bublinku! Helí, za to si tě nesmírně moc vážím! :-)
  Dárečky jsou úžasné, fotky nádherné! :-)
  Helí, já Tobě a Tvé krásné rodině přeji v tom novém roce hodně zdraví, štěstí a lásky.
  Měj se nádherně a ahooooooooooooooj! <3

 6. Jitka

  Prožili jste krásný konec roku, dárků byla spousta, ale stejně největší dáreček je Elinka. Přeji vám, aby rok 2016 byl pro vás stejně krásný a úspěšný. :-)

 7. Luďka

  Helenko měli jste pohádkový konec roku,vše jste stihli a ten zavěr byl moc pěkný,přeji vám Šťastný a veselý rok 2016. :-)  :-D  :-P  :D

 8. Helena Lišková

  [1]: Janko, moje slova. Jsou chvíle, kdy pořád nemůžu věřit tomu, že máme naše sluníčko…je to tak úžasný pocit. :-)Děkuji za přání, i tobě a tvé rodině všechno nejlepší do nového roku. :-)

  [2]:[3]:[4]:[5]:[6]:[7]:[8]: Moc děkuji za krásná slova a přání. :-) Šťastný nový rok!

  [9]: Ahoj Šári, Bublinka měla vždycky dárečky. Je to náš chundelatý miláček. :-) Šári, krásný nový rok!

  [10]:[11]:[12]: Blani, Jituško, Ludi, děkuji moc za krásná slova. I vám a vašim rodinám přeji šťastný a pohodový nový rok! :-)

 9. Ema

  Helenko, těšila jsem se na snímečky z vašich prvních společných Vánoc. Dýchá z nich pohoda, radost, štěstí, … :-)
  Přeji vám do nového roku zdraví, štěstí, lásku, spokojenost.:-)

 10. tetkapernikarka

  Helenko,z celého článku je cítit spoustu lásky a pohody :-)Ať vám to vše vydrží i po celý tento rok :-)
  Elinka je kouzelná a v šatičkách velká parádnice :-)
  Přeji krásný večer :-) Alena

 11. Dagmar

  Helenko, z tvých foteček dýchá taková pohoda :-). Mějte se báječně, užívejte si Elinku a hlavně všem hodně, hodně zdraví! :-)

 12. Ježurka

  Helenko, kráááásné fotky, máš super rodinku, celou a Elinka je k sežrání, promiň, ale taky mi nějak vlhnou oči při čtení tvého článku a prohlížení si foteček. Tak nějak si představuji příkladný vzorek mladé rodiny. Moc chválím, šikulky jste, všichni! :-)

 13. renuška

  Heli, dostávám se až teď ke čtení článků a díky tobě se znovu vracím do doby, která je pro svou jedinečnost tak krásná a kouzelná. Svátky jste si užili přímo pohádkově, přesně tak, jak si zasloužíte – s láskou a mezi těmi, které nade vše milujete. Lahůdky a dárky, to už je jen takový detail, bez kterého to prostě nejde.
  Tak ať vám je spolu pořád tak nádherně a láskyplně jako dosud ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *