Víkend, dušičky a podzimní dekorace

Letos bych mohla spočítat na prstech jedné ruky, kolikrát jsem byla v lese. 🙁 Nemáme zrovna teréní kočár a tak do lesa moc nechodíme, místo toho pendlujeme po naší vesnici. Sluníčkový víkend však přímo vyzíval k vycházce do přírody, tak měla naše Ela premiéru v manduce (nosítku). Vycházku si moc neužila, protože ji téměř celou prospala, ale já se cítila jak znovuzrozená. 🙂
Porpvé jsem dělala dekoraci na hrob babičky a dědečka. Každý rok dělává velký věnec můj strýc, ale letos nestíhal, takže jsem se mohla do díla pustit já. Zadání od našich bylo „něco menšího a jednoduchého“. Inspirovala jsem se v květinářství a vznikla vysázená mísa.

Zbylo mně trochu sušených květů a kousek houby, do které jsem vše zapichovala, tak jsem ještě udělala malou dekoraci na náš jídelní stůl.
V podvečer jsme Elu pořádně navlíkli, šupli do fusaku a s Martinem zašli na hřbitov. Byla jsem tam sice včera i dnes, ale na Dušičky chodíme pravidelně večer, kdy vše krásně svítí.
A článek zakončím přímo andělsky. Konečně jsem se rozhoupala a u Vlastičky si objednala šitého andílka. Vlasti, děkuji moc. Anděl je krásný, létá nám v obýváku a udělala jsi mně radost i dárečkem.