Vůně cukroví

Po velmi dlouhé době jsem strávila víkend sama doma. Martin odjel k rodičům a já oblékla zástěru, vyhledala recepty a pekla cukroví.
A jaké dobroty budeme o svátcích mlsat? KOKA sušenky, lískooříškové hvězdičky, vanilkové rohlíčky, mocca kolečka a kokosové kuličky. Zítra poslepuji linecké a oříškové sušenky. Nazdobím perníčkové stromečky a končím. Usmívající se Moc druhů nemáme, ale stačí nám to. To mamka neví kdy přestat. Už má 16 druhů. Usmívající se

Dárečky máme téměř nakoupené, večer zajedeme do Ikea koupit vánoční stromeček, zapálíme druhou svíci na adventním věnci a vánoce můžou začít.
Včera jsem ještě trošku dolaďovala vánoční výzdobu našeho bytečku. Svítící kometu jsem z obýváku přesunula do kuchyně. V obýváku je teď stromeček.
V sobotu jsem v květinářství koupila vánoční růži. Aby nám hned neopadala, umístila jsem ji do obýváku. V kuchyni přece jen často otvírám balkonové dveře a průvan ji nedělá dobře.
No a nebyla bych to já, abych v květinářství neobjevila ještě něco. V pátek večer napadl sníh, který se tedy moc nedrží, ale tento sněhulák se nerozpustí. Usmívající se
Ještě jsem udělala tyto šnečky pro mého snoubence Líbající. Ano, jsme s Martinem něco málo přes dva měsíce zasnoubení. Mrkající
U nás vánoce začnou už velmi brzy. Vám všem přeji krásný adventní čas plný lásky a pohody a děkuji za návštěvu mého blogu a za komentáře, které tu necháte. Pokud se tedy zobrazí. Mně se poslední dobou moc nedaří vkládat komentáře na blogy. Téměř nikdy se neukážou. Tak snad se blog brzy vzpamatuje.