Výlet na Oravu a Bublinka

S nápadem strávit pár dnů na Oravě přišli Martinovi rodiče. Neodjíždělo se mně vůbec dobře, protože v neděli ráno byla Bublinka zas trochu horší. Z původního plánu vzít ji s sebou nakonec sešlo a starali se o ni moji rodiče. Mamka za ní chodila každý den dvakrát, k tomu jezdili i na veterinu a ještě mně stíhala psát a fotit jak to s naším chlupatým pacientem vypadá. Ještě že tu mamku a taťky mám..
Počasí nám až tak moc nepřálo, ale i tak tam bylo fajn. 🙂 Udělali jsme si i výlet do skanzenu v Zuberci, kde byla Ela u vytržení z místních zvířátek, dokonce krmila kozu. 😀

Jak jsem psala dřív, Bublinka měla asi nějaké zažívací problémy, jenže se nelepšila, až se přišlo na to, že jí trošku přerostla stolička. Žádná sranda u králíka. Pár dnů jsme ji zkoušeli rozkrmit, aby si stoličku obrousila sama, ale nešlo to. Špatně se jí jedlo a dopadlo to tak, že dnes ráno šla na zbroušení. To se dělá v narkóze, která je pro králíčka dost riziková. Bublinka ale neztratila svoji váhu a byla ve výborné kondici, takže jsme věřili, že to zvládne.
Bylo mně strašně, pořád jsem přemýšlela, jestli to bylo dobré rozhodnutí.. narkózu zvládla, ale vidět ji ležet na tom stole, jak hadrová panenka…
Celý den pospává, snaží se dostat z toho oblbnutí a moc dobrá zpráva je, že má chuť k jídlu. Zatím spíš jen zelenou nať, ale věřím, že během krátké doby začne baštit všechno.
O Bublinku se stará i Elinka. Bylo moc hezké vidět, jak se s ní včera po příjezdu domů mazlila a pořád ji hladila. Tak se drž, Bublinko!