Vyšívaný svatební dar

Moje milovaná sestřička je už mladou paní 🙂 Konečně tedy můžu prozradit, jaký že to dárek jsem pro ni a jejího manžela tvořila.
Jejich přáním bylo dostat něco, co jim bude vždy symbolizovat svatební den. Něco, na co když se podívají, tak si vzpomenou, kdo jim to dal…přemýšlela jsem, přemýšlela až jsem v půlce srpna vymyslela….

….že jim vyšiji společnou fotku.
Na webu www.rucniprace.cz jsem si nechala zhotovit předlohu a 27.srpna 2010 jsem začala. Musím se přiznat, že jsem chvílema nevěřila, že to dokončím. Vyšívala jsem doslova nonstop. O propíchaných prstech se radši nebudu moc zmiňovat :-). Možná jen díky mé dlouhé nemoci jsem to zvládla a 10.října 2010 jsem si mohla říct „MÁM HOTOVO“. Jsem na to pyšná!
Obraz jsem nechala zarámovat do hnědého rámu, aby se jim hodil do domu.
A jaká byla reakce? Byli nadšení a opravdu hodně hodně překvapení. Ještě se dost zajímali,  jak jsem to vlastně vyráběla. Takže bylo dobré, že jsem s sebou vezla fotky jak jsem vyšívala. Na ty se můžete mrknout v galerii JAK TO PŘIBÝVALO
Jinak svatební den byl naprosto úžasný. Obřad byl na zámku kousek od Londýna a vše bylo jak v pohádce. Moje sestřička byla jak princezna. Druhý den mě její manžel splnil přání a vzal mě (i moje rodiče) na vyhlídkový let vrtulníkem. Sám ho pilotuje. Jsem plná krásných dojmů. Prožila jsem nádherné dny v Anglii.
Takže takto vypadá hotové dílo.
svatební dar mé sestřičce
..a takto jsem dárky zabalila (koupila jsem jim ještě misky, které si přáli)
zabalený svatební dar