Výstup na Sněžku

A další víkend je u konce. Doslova a do písmene jsem ho strávila doma u televize. Ale nezahálela jsem a pustila jsem se do vánončího vyšívání. Co to bude, kdy to bude? Zkuste hádat…

Moje víkendové lenošení ale mělo kromě škaredého počasí ještě jeden důvod. Čtvrtek, pátek jsem strávila na Luční boudě, kde jsem se účastnila pracovního setkání. Jako zpestření byl noční výstup na Sněžku. Nebyl to žádný med. Pršelo, mrholilo, všude hustá mlha, zima a tma.
Startovali jsem od Luční boudy, kde jsme i spali. Výstup trval hodinu a přesně ve 22:00 hod jsem pořídila tuhle fotku.
Ráno se většina odhodlala a po skupinkách jsme se vraceli pěšky do Pece pod Sněžkou. Cesta 10km. Tentokrát nepršelo, ale chvílemi doslova lilo!!! 🙂
I tak to byl úžasný zážitek, na který jen tak nezapomenu. Bylo to ale fyzicky celkem náročné, v sobotu jsem se sotva pohla a ještě musela léčit bolest v krku a uchu.
Na Sněžce jsem byla poprvé. Luční bouda je nejstarší chatou na hřebenech Krkonoš. Byla jsem z tohoto místa doslova nadšená. Nemám ani jednu pěknou fotku tohoto místa, protože mlha byla celou dobu. Proto jsem si jednu vypůjčila na googlu, ať se můžete podívat, jak je to kouzelné místo.
Krásný nedělní večer Vám všem 🙂