Zase jednou v Ikea ..a trocha pečení

Včera jsem si udělala velkou radost. Po delší době jsme s Martinem a mou mamkou vyrazili do Ikea, kde to už teď začíná být „cítít“ vánoční atmosférou. A nepřijeli jsme s prázdnou.
V tento podzimní čas u nás hodně frčí svíčky. Moje nejoblíbenější je růžová ve skle, která voní po růžích a konvalinkách. Opravdu je to vonná svíčka. Když ji zapálím, provoní celý byt. Navíc, když vyhoří, schovávám si skleničku na malování. Ale o tom až jindy.
V plánu jsem měla i další lucerničku. Máme sice už dvě (stříbrné), ale tahle bílá se skvěle hodí do kuchyně. Usmívající se

Těšila jsem se na látky. Na adventní punčošky potřebuji nějaké s motivem vánoc, ale to mě Ikea doběhla. Ještě nic neměli. Zatím jsem koupila alespoň červenou. A k tomu přihodila entlovací nůžky. Usmívající se
A největší úlovek. Sada tří plechovek na nějaké dobroty. Motiv mě opravdu dostal. Když Martin viděl můj pohled, bylo mu hned jasné, že tohle prostě mít musím. Nevinný Ani se mě nesnažil přesvědčit, že je nepotřebujeme.
No nejsou kouzelné?
Abych mu dokázala, že opravdu k něčemu jsou, hned jsem upekla domácí KOKA sušenky, o kterých už psala Blanka.
Recept jsem si opsala u Alis.
Blani, máš pravdu. Jsou mnohem lepší, než kupované.
No a kromě ještě pár maličkostí v našem nákupu byly i dvě litrové láhve s uzávěrem. V obou je domácí griotka, kterou jsem dělala v červenci. Ještě musím dokoupit dvě na ostružinový likér.
A višničky budou dobré do nějakého zákusku.
Večer mě čekal velký úklid. Taťka s Martinem se dali do zateplení naší lodžie, tak si dovedete představit, jak to tu vypadalo.
Děkuji za Vaši návštěvu a milé komentáře, které tu necháte. Krásný večer Vám všem.