Zase ta kabelka, stromečky a sušenky

Sotva jsem se dnes s Elou vrátila z procházky, začalo venku pěkně chumelit. Zapálila jsem si svíčky, uvařila bylinkový čaj a jakmile jsem uložila Elinku k odpolednímu spánku, pustila jsem se do restů.
Háčkovanou kabelku jsem dělala už potřetí. Tentokrát je pro malou princeznu mé kamarádky. Jsem zvědavá, zda se bude líbit, ale na to si ještě chvilku počkám. Najde ji až pod stromečkem.
Co nevidět půjde Ela na půlroční prohlídku a očkování, tak s sebou vezmeme malý dárek, háčkovaný stromeček se skořicí. Zítra jen dokoupím nějakou pěknou mašličku na dozdobení. Návod jsem našla volně ke stažení na internetu.
Seznam předvánočního háčkování se mně pěkně rozrůstá. Jednu hotovou věc odškrtnu, ale hned připisuji další dvě nové. V týdnu jsem umyla alespoň dvě okna, dělám pořádky v šuplících a tento týden mě čeká ještě výroba adventních věnců a zdobení našeho bytečku. No jsem zvědavá, jak to všechno stihnu. 🙂
A abych nezapomněla, u Blanky jsem včera viděla domácí sušenky. Hned jsem je vyzkoušela, jen s trochu pozměněným receptem.
Dala jsem 100g špaldové hladké mouky, cca 100g třtinového cukru, asi 30g ovesných vloček a o trochu víc čokoládového müsli, kypřící prášek, domácí jogurt, brusinky, mandle, nasekané ořechy a víc jsem toho už doma nenašla. :-D.
Na pečící papír jsem udělala malé hromádky a šupla do trouby na 180 stupňů.
Blani, díky za recept. Sušenky mají úspěch a bylo to raz dva hotové. 🙂
Pro dnešek je to vše, já se opět vrátím k háčku a vám přeji krásný večer. 🙂