Zase ta zima..

Ještě včera svítilo sluníčko, dnes jsou závěje sněhu. Počasí se s námi vůbec nemazlí. A to jsem o víkendu, já optimista, začala s jarním úklidem. Umyla jsem všechny okna, ráno se zaradovala jak nám krásně vykvetla narciska a dnes odpoledne cestou z práce málem umrzla. V jarních botech se brodit sněhem…fakt super. Snad to neodnese moje zdraví.
Musím ale říct, že minulý víkend to bylo stejné. V sobotu jsme navštívili ZOO v Liberci. Mrholilo, poletoval sníh, zima jak na Sibiři…druhý den návštěva ZOO v Praze a bylo 14 stupňů a sluníčko krásně hřálo.
Tak aspoň malá ochutnávka z našeho výletu. 🙂
ZOO LIBEREC a vyhlášení bílí tygři 🙂

ZOO PRAHA ….nic jiného než gorilí rodinka mě nezajímá. Už dlouho je sleduji on-line. Vlastně vše začalo v roce 2005, kdy byl spuštěn projekt Odhalení. Miluju tyto zvířata…Jsem moc šťastná, že jsem tam viděla i Kambu, která přežila tak moc komplikovaný porod. Sice byla ještě od ostatních oddělena, ale tam vzadu jsem jí viděla, mám ji i na videu 🙂
Takto jí pořád chodili ostatní kontrolovat a navštěvovat. 🙂
Nuru s maminkou Kijivu, taťkem Richardem a bráškem Kiburim 🙂
Kiburi je velkej chlap 🙂
Richard
Byl to krásný víkend. Po několika letech jsem je opět viděla… :-*

6 komentářů u „Zase ta zima..

 1. Vlasta

  Helenko, obě ZOO jsou krásné, v liberecké jsem sice byla asi před deseti lety, ale pražskou navštěvujeme pravidelně každý druhý rok. No a zima a sníh to už snad není ani možné, odpoledne poslal naší Páje přítel z Brna zachumelenou fotku to u nás ještě nesněžilo, zatím teď už máme dobrých pět centimetrů a -4 no hrůza, jaro letos opravdu zaspalo O_O

 2. Jarmila*

  Helenko, v obou Zoo bylo na co koukat. V liberecké jsem byla před lety. Líbí se mi, je taková domácká.
  Richard kouká jak lupič. Copak si asi myslí? :-D

 3. Šavrda

  Ahoj Helí!
  U nás to není jiné, včera ráno začalo chumelit a chumelilo až do dnešního rána, tak si umíš představit, co sněhu zase máme.

  No teda! To jsou fotky! Nááádherné! Bílý tygr mě uchvátil, je nádherný a ta jeho veliká hlava! Jak nádherně leží a pozoruje okolí. :-)
  No a gorily, jsou velice úchvatná a chytrá zvířata. Ale jde z nich strach, že jo? Ty jejich pohledy, mě by stačilo, kdyby se na mě Richard podíval i přes sklo a rozklepala by se mi kolena. :-)
  Avšak nafotila jsi je nádherně! Klidně takovýchto fotek dávej více. :-)

 4. Helena Lišková

  [1]:Vlasti,tak sníh naštěstí už taje…jinak začátek jara teda nic moc…V Liberecké jsem byla poprvé, ale gorilí rodinku v Praze mám moc oblíbenou, takže jsem tam byla už víckrát a v létě tam chceme znovu :-)

  [2]: Jarmilko, Ríša je krásný samec a vždycky musí mít vše pod kontrolou :-)

  [3]: Šári, strach ne…dívám se na ně s velkým obdivem :-) Občas neodolám a nějakou fotku přidám, ale spíš chci, aby blog byl o ručních pracech :-)

  [4]: Blani, máš pravdu..bez mříží to vypadá vždycky lépe a snad se i zvířata cítí lépe. :-)

  [5]: Miluško a to jsem ho nemusela ani moc přemlouvat :-))) Ráda bych mrkla na tvoje fotky..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *