Čtvrtý adventní víkend

Už jsem psala, že poslední adventní víkend jsme doma jen holky. Já, Ela a naše Bublinka. Taťka nám odjel na pár dní na lyže a provokuje nás fotkama ze sjezdovky. Modrá obloha, sluníčko a sníh a k tomu se nezapomene pokaždé zeptat jak je u nás. 😀
Včera večer jsem uložila Elinku, zapálila poslední svíčku na svícnu, pustila si Pyšnou princeznu a dodělávala háčkovanou hračku pro neteřinku . Miluju staré pohádky, máme je snad všechny na DVD.
Ještě mě tak napadá, že jsem loni nebo předloni zkoušela malovat na sklo a nikdy jsem vám neukázala výsledek. Použila jsem skleničku od svíčky a slouží nám jako svícínek.
Dnes dopoledne jsem ještě zajela s Elinkou a mamkou do Brna. Vyzvedla jsem objednané dárky, dokoupila pár maličkostí, na náměstí jsme se zahřály u Turbomoštu a na cestu domů jsme si koupily trdelník.
Zítra už tu s námi bude i Martin, společně zabalíme dárky, pustíme si pohádky a budeme se těšit na naše první Vánoce s naším štěstím.

15 komentářů u „Čtvrtý adventní víkend

 1. Šárka

  Ahoj Helí! :-)
  Teda jo, kdyby nám taky chtěla nasněžit, že jo? ;-)
  Turbomošt, co to je? :-) Trdelník mi také chutná, ale jen, když je ještě teplý. Jak vychladne, už mi tak moc nechutná. :-)

  Elinka je kouzelná, ta čapka je žůžo! A ty její šatky, no to je rozkošné! :-)

  Také mám ráda staré pohádky, ale pro mě top je pohádka "S čerty nejsou žerty". :-) No a pak samozřejmě "Tři oříšky pro Popelku" s Libuší Šafránkovou. :-)

  Tak si to zítřejší balení dárků pěkně užijte (mě to čeká také! :-D) a měj se moooooooc krásně! Ahooooooooooj! ♥

  Jo a svícínek se sněhulákem je suprovej! :-)

 2. Růža

  Helenko, sklenička se ti moc povedla. :-) Je vidět, že jste si nakupování s mamkou užily. Elince to moc sluší. :-) Přeji vám krásné vánoční svátky. :-)

 3. Jarmila*

  Elinka má krásný svetřík a čepičku. :-)
  Sněhuláček na sklínce se ti povedl.
  Také se už těším na pohádky. Hlavně, aby nebyly závody na sněhu, to bych měla po žížalkách. ;-)  :-D

 4. Magda

  Helenka,to ste mali babskú jazdu a podľa fotiek vidím,že ste si to užívali. Snehuliačik sa Ti tiež vydaril. :-) Prajem krásne vianočné dni.

 5. ohnice

  Helenko vy jste ohromní výletníci .
  Přeji Ti krásně prožité Vanoce po prvé s Elinkou jako rodinka Ať jste šťastní a ať se vám daří. :D

 6. Blanka

  Heli,sněhulajda na skleníčce je perfektní :-)
  A včera jsme se taky dívali na Pyšnou princeznu.Když mám na výběr,taky pokaždé skončím u nějaké staré klasiky,ty jsou nejhezčí.
  Heli,užívej si pěkně v klidu ty poslední předvánoční dny! :-)

 7. renuška

  Helenko, já ti povím, že mně se už nikam ani nechce – prý je všude tolik lidí, to by mě zahubilo. Takže se asi spolehnu na zásoby obchodu místního vietnamce, který je opravdu dobrým prodavačem všeho, co potřebujeme, a budu doma společně se zbytkem rodiny.
  Mmj. Elinka má přenádherné šatičky, moc jí to sluší, je nesmírně roztomilá princezna ♥

 8. Mirek

  Elinka je rozkošná s tou čepičkou. Letošní Vánoce pro ni ještě nic moc, ale za rok už to bude  pro ni i pro vás ostatní krásný zážitek. Sněhuláček na sklence je ukázkový, je malovaný zevnitř nebo z venku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *