Dečka č.10

Předlohu na desátou dečku jsem našla v časopise Diana filetové háčkování č.55. Na první pohled se mně vzor velmi zalíbil a když jsem se dočetla, že dečce přisuzují obtížnost „pro začátečníky“, bylo rozhodnuto. 🙂
Jako vždy jsem použila Sněhurku, odstín si myslím, že se může jmenovat jantar. Ale netvrdím na 100%. Jen odhaduji podle vzorníku, co jsem viděla na internetu.
Průměr je cca 33cm.
Vánoční dárek se mamce líbil a tak hned po svátcích byl plně využit a spolu s primulkou pomáhá přivolat jaro 🙂

17 komentářů u „Dečka č.10

 1. Šavrda

  Ahoj Helí,
  ani se mi nechce věřit, že je označována pro začátečníky! O_O Já bych jí tedy rozhodně nezvládla a hlavně s filetovým háčkováním se ne a ne skamarádit. :-(
  Líbí se mi celá a i barva je krásná. :-) Na stolku s primulkou dělá úžasnou dekoraci. :-)
  Přeji ti krásný zbytek dne Helí. :-)

 2. iva221

  Helenko, dečka musela mamince udělat radost, opravdu se ti moc povedla a s primulkou ji to moc sluší. Kéž už by to jaro přivolala. U nás to je dnes přímo šílený, ledovka, do toho prší, no už aby bylo jaro. :-)

 3. Helena Lišková

  [1]:[2]: Děkuji moc. Míšo, byla pro mamku a musím potvrdit, že barvou se tam moc hodí :-) Byl to záměr :-)

  [3]: Šári, tohle není filetové háčkování, jen se ten časopis tak jmenuje, ale předlohy tam mají různé. Bylo to opravdu snadné :-)

  [4]:[5]: děkuji moc :-)

  [6]: Jani, jsem po mamince :-)

  [7]:[8]:[9]: Luďko, Miluško a Jitko, moc děkuji. Jsem moc ráda, že se dečka líbí. Tato se mně i nejvíc povedla, protože jsem si dala obzvlášť záležet :-)

  [10]: Jani, děkuji. Snad se primulce podaří přilákat jaro :-)

  [11]: Květi, já už prostě nevím, jak to jaro přesvědčit :-)

  [12]: Několik dní?? To u mě bylo mnohem déle :-D

  [13]: Blani, byla snadná. Ale máš pravdu, občas u těch časopisů kroutím hlavou a říkám si, kam na to chodí. Nedávno jsem začala háčkovat "pro začátečníky" a u šesté řady jsem skončila a nehla se dál :-)

  [14]: Ivi,ani netušíš, jak moc se na jaro těším já :-)

 4. Luďka

  Helenko děkuji za pochvalu Barče ona je opravdu super pes. A Ty to máš všechno pěkné moc se mi líbí dečka jen tak dál. Krásný víkend! :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *