Háčkované hvězdičky

Co nevidět tu bude první adventní víkend a nastává tedy ten správný čas na přípravy. Alespoň u nás. I letos oslavíme Vánoce hned dvakrát. Můžeme se totiž těšit na moji sestřičku a její rodinu. Dárky, cukroví a předvánoční úklid..tak tohle všechno musí být hotové a připravené 12.prosince, kdy přiletí. Má to i své výhody. Vyhneme se vánočnímu šílenství, které je právě týden před Štědrým dnem nejhorší.
Pár dárků si u nás Ježíšek už odložil. Mrkající
Mám naplánovaných tolik věcí, že jsem vážně zvědavá jak to všechno stihnu…Do toho pořád nakupuji časopisy s vánoční tematikou. Na to se mě moc hodil stojan, který jsme objevili jako novinku v Ikea. Opět je to bříza a tak nám dobře ladí v obýváku.

Ale zpět k tomu, co vám chci dnes ukázat. U Blanky na blogu jsem si vyhlédla háčkované hvězdičky. Viděla jsem je u ní už loni, ale podle toho návodu jsem to nějak nezvládala. Během uplynulého roku jsem ale asi postoupila v háčkování o stupeň výše a najednou sázím jednu hvězdičku za druhou.
Na stůl pod svíčky jsem udělala béžovo šedou sadu.
Máme je v kuchyni na stole.
A takto krásně vypadají, když je tma a rozsvítím svíčky.
Blani, děkuji za předlohu i inspiraci. Vám ostatním moc děkuji za návštěvu mého blogu a také za každý komentář, který tu necháte.
Mějte se krásně a užijte si zbytek neděle. Usmívající se