Malé prostírání, zn. snadné

Poslední dobou nemám téměř čas na mé oblíbené ruční tvoření. Po práci na mě doma čeká další „šichta“, rekonstrukce bytu.
Ale včera večer, i přes značnou únavu, mně to nedalo a uháčkovala jsem alespoň maličkou dečku. Akorát pod hrneček s kávou 🙂
Předlohu jsem získala z časopisu Sabrina háčkování č.38. On je to vlastně návod na velkou čtvercovou dečku, která se mně osobně nelíbila, takže jsem rovnou otočila stránku, ale…pak mně napadlo, že bych mohla využít jen část z předlohy 🙂
Dečka je 14x14cm
V případě zájmu můžu návod naskenovat a poslat mailem.

8 komentářů u „Malé prostírání, zn. snadné

  1. Bylinka

    Moc hezké! A fotka se želvičkou nemá chybu :-) Háčkování obdivuju, chtěla bych to umět! Jednou jsem ve škole zkoušela základní finty, ale jelikož nemám své vlastní "nádobíčko", moje předsevzetí naučit se háčkovat zatím visí ve vzduchu… :-) A tak mi nezbývá než jen hltat očima dílka těch, kteří to skutečně umí :-)

  2. Monster, 14

    Já mám teďka času.. Háčkuju od 5ti let a vždycky, když jsem nemocná (jako teďka), tak si něco hezky uháčkuju a pak to vůbec nepoužívám :D, ale to je detail :)). Ta dečka je, ale povedená ;).

  3. ruža z Moravy

    Já ráda háčkuji a vymýšlím vzorky na čepičky. Už jsem jich vnučkám napletla a naháčkovala i v minulých letech hromadu. A nejen jim, no však jsem některé obrázky čepiček a kloboučku dala i na blog- ale už loni. ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *