Ocenění blogu

Na konci ledna mně přišla příjemná zpráva od Emilky z enili.blog.cz, že mně posílá ocenění blogu. Tohle ocenění mě velmi potěšilo, Emilce jsem poděkovala, ocenění jsem si vložila na blog. Jenže pak jsem už nevěděla co dál…až do dneška. Dnes mně totiž přišlo další ocenění a to od Květušky z kvetahora.blog.cz. Květuško, ještě jednou moc moc děkuji.
Jsem ráda, že má Květuška na svém blogu pravidla, takže teď jsem mnohem chytřejší a vím, že…
1. napíšu sedm věcí o sobě
Miluji svého přítele, svoji rodinu, zvířata (to je vidět na mém druhém blogu), krásné počasí, ruční práce, květiny, starost o domácnost a teď zrovna zařizování 🙂
2. pošlu ocenění pěti blogům mladším jednoho roku
Výběr nebyl snadný, protože všechny blogy, které mám v oblíbených odkazech jsou podle mě nejlepší 🙂
Ani podmínky tohoto bodu až tak úplně nesplňuji, protože oceňuji i starší blogy. Ale myslím, že to až tak nevadí. Stejně jako Květuška, i já jsem blogerka „služebně starší“ dvou let a ocenění jsem přesto dostala.
Tak snad pár z vás bude mít stejnou radost jako já. 🙂
Mějte se krásně a blogujte. 🙂

12 komentářů u „Ocenění blogu

  1. Jana

    ahoj Helenko, blahopřeji k ocenění a také Ti moc děkuji za udělení. Udělala jsi mi obrovskou radost .Moc děkuji.

  2. iva221

    Helo, moc děkuju za ocenění, které jsem si převzala až dnes a které mi udělalo radost. Byli jsme totiž na chalupě a vrátili jsme se včera večer.

  3. Jana

    Heli, moc děkuji a zároveň gratuluji k tomuto krásnému ocenění. Vím, že si ho teď můj blog moc nezaslouží, jelikož na něj nemám moc času a přispívám táák málo. Určitě bych chtěla víc, už plánuji nějaké projekty 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *