Ohlédnutí za minulým týdnem

Minulý týden bylo Heleny, a protože se tak jmenuje i moje maminka, udělaly jsme si dámskou jízdu. Elinku doma hlídal Martin a já s mamkou vyrazila do Brna do Baru, který neexistuje.
Tento bar miluju, chodíme tam i s holkama z práce, beru tam kamarádky, jen sama s Martinem jsem tam ještě nebyla. 😀
Ke svátku jsem dostala krásné kytičky, od našich růžičky odrůdy, která se jmenuje Helenka a Martin mně udělal velkou radost poukázkami do obchodu Prior, kde jsou v nabídce krásné látky. 🙂

Mamce jsem „spíchla“ nákupní tašku, na balkoně nám uzrálo první rajče :-D, a protože naši mají na zahradě rajčat mraky, tak už suším.
Posledních 14 dní bylo pro mě dost pohodových, oddychových. Byli jsme na dovolené, skoro jsem nezapínala počítač kvůli práci (prostě jsem si naordinovala dovču) a Martin trávil s Elinkou hodně času.
Když jsme byli ve Slovinsku, měla naše Bublinka čtvrté narozeniny. Přidávám jednu aktuální fotku parťaček. 🙂

14 komentářů u „Ohlédnutí za minulým týdnem

 1. Růža

  Helenko, dodatečně přeju mamince i tobě všechno nejlepší. :-) Dostala jsi krásné kytičky, růžičky mají něžnou barvu. Mamince udělala určitě radost taška od tebe. :-) Elinka má prima parťačku. :-)

 2. Šárka

  Ahoj Helí!
  Jak tak koukám, měla jsi překrásný týden! :-)
  Zajímavý bar, který neexistuje! :-D
  A tašku jsi ušila úžasnou! :-)
  No a poslední fotka je nejlepší! Tak přeji Bublince hodně zdraví, neb lásky má plných náručí! :-)
  Helí měj se krásně a ahooooooooooooooj! <333

 3. renuška

  Heli, všechno jsou to takové milé záležitosti, víceméně maličkosti, které tvoří náš život hezčí a lepší. Je hodně důležité si tohle všechno uvědomovat a tím si tuhle "životní štědrost" naplno vychutnat :-*

 4. Květa

  Heli, je dobře, že jste si s maminkou užili svátek. Ty růže Helenky, ty jsou moc krásné. Viděla jsem je i u naší Hely. Musím se na tu odrůdu někde poohlídnout, mají fakt nádhernou barvu.
  No a ti malí kámoši, ti nemají chybu. Elinka je už veliká a nezapře podobou tátu. Je vidět, že si s králíčkem rozumnějí…
  Pozdravuju! :-)  :-)  :-)

 5. Magda

  Helenka,dodatočne prajem i Tvojej mamke všetko najlepšie. Kytice sú krásne,ale najkrajšie sú tie dve kamošky na poslednej fotke. :-)I keď budem opakovať,nedá mi Ti napísať,že Elinka,čím je staršia tým sa viac podobá na ocka. A ozaj,taška je veľmi pekná. :-)Maj sa krásne.

 6. Helena Lišková

  [1]: Růženko, moc děkuji. :-)

  [2]: Já se na ně asi příští rok vykašlu. Nic z nich pořádně není. A naši na zahradě mají tolik rajčat, že nestíháme jíst. :-D

  [3]: Šári, to jsou moje pusinky obě dvě. Jsem moc ráda, že si Bublinka zvykla a super je, že Elince dovolí tolik, co nám ne. :-D

  [4]: Rnuško, naprosto souhlasím. :-)

  [5]: Květi, je to tatínkova kopie. :-)

  [6]: Joooo já bych do toho baru mohla chodit každý týden :-D

  [7]: Helenko, doufám, že sis užila pěkně i svůj svátek. Dodatečně taky přeji vše nej. :-)

  [8]: Evi, vyrůstá až moc rychle, ale užíváme si každý den. :-)

  [9]: Magdi, moc děkuji. :-) Ela je celý tatínek a ten je z ní naprosto paf. :-D

 7. helena-b

  Bezvadná oslava s parťačkou – jmenovkyní a navíc ještě s maminkou! ;-) Růži "Helenku" si pěstuji na zahradě také, jak jinak. Ať žijeme!
  Pozdravuji. Helena B. :-)  ;-)

 8. dáša

  Helenko, jsi podobou celá maminka :-) Moc Ti přeji ten krásný vztah s maminkou :-) Co jste to pily? Vypadá to velice dobře.
  Bublinka je určitě ráda, že jí přibyla malá panička, která ji hladí a hraje si s ní :D
  Měj se moc hezky :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *