Dečka č.13 a co se děje u nás

Vypadá to, že se můžeme pomalu loučit s letním počasím. Zas to léto uteklo nějak rychle a nám nezbyde nic jiného než postupně vytahovat teplejší oblečení a připravovat se na podzim. Mě tohle počasí navnadilo k háčkování. Pár večerů u televize s háčkem a Sněhurkou (dečky háčkuji jen z této příze) a vznikla krásná dečka, kterou dáme na kuchyňský stůl. V kuchyni už jednu mám, ale aspoň můžu střídat.
Háčkovala jsem podle časopisu Diana Háčkování č.57

..a tady již vyžehlená
Spotřebovala jsem celé klubíčko a kousek ještě z dalšího.
Hned po dokončení jsem se pustila do další. Byla jsem ale nepozorná a v jedné řadě udělala zásadní chybu. Škoda, že jsem na to přišla až po dalších 8 řadách. Takže se zase páralo. Ach jo, teď mám vztek a ani se mně k rozpracované dečce nechce vracet.
Ale není jen čas na zábavu. Minulý víkend jsme věnovali zkrášlování bytu. Pokoj, který zatím obývá naše Bublinka potřeboval zoufale vymalovat. Pořádně jsme si mákli, ale teď je pokoj výstavní a Bublince se v něm moc líbí.
Raději ani nebudu psát o tom, jak nám „pomáhala“, vymetla každý kout a jak byla celý víkend špinavá. 🙂
Do nového pokoje jsme jí koupili i novou bazalku, protože tu předchozí už celou snědla. Chtěla jsem ji jen vyfotil, ale než jsem zmáčkla spoušť, málem ji snědla. 🙂
I když to na fotce není moc vidět, pokojík je krásně zelený.
A ve čtvrtek nás čekala návštěva. Martinovi rodiče a dokonce i s babičkou. Odjížděli zrovna před chvilkou. Byl to krásný prodloužený víkend. Škoda, že to tak uteklo.
U nás doma je čekala cuketová bábovka. To jsem ale netušila, kolik buchet přivezou oni. 🙂
Ještě pohled na náš balkon v kuchyni…
Krásnou neděli Vám všem…