Ela má měsíc

Naše malá Elinka má dnes přesně měsíc. Tak dlouho si užíváme našeho štěstí. Pořád se na ni nemůžu vynadívat. 🙂
Navíc je moc hodná. Spinká, papá a kaká. Je prostě úžasná. A tak maličká. Před necelým týdnem vážila 3,2kg. 🙂
Za tu dobu už dostala spoustu dárků. Třeba od babičky a dědečka ze Slovenska dostala zlaté naušničky s beruškama, které ji dovezli ze Splitu. Od mé sestry s manželem dostala pro změnu naušničky a náhrdelník z bílého zlata a k tomu ještě spoustu oblečení.
Taky jsme našli pár přání ve schránce. 🙂
Ještě jsme Elince koupili její první album, kam budeme pravidelně vkládat fotky a dělat zápisky, aby jednou měla pěknou památku. 🙂
A co mě překvapilo nejvíc, tak pěkně naducaná obálka ve schránce s přáním a dárkem od Renušky. Reny, ještě jednou moc děkujeme. Moc hezky nás tvůj dopis překvapil. Elince přání vložíme do jejího alba a ovečka je už teď její kamarádka. Jen se podívej..
Měsíc jsem maminka. Martin je měsíc tatínek. Prožíváme ty nejkrásnější chvíle našeho života. 🙂

24 komentářů u „Ela má měsíc

 1. Šárka

  Ahoj Helí! :-)
  Toto utíká viď? Nedávno se Elinka klubala na svět a dnes slaví už měsíc! :-)
  Je nádherná! A ty jí máš tak krásně načančanou. :-)
  Elinka dostala překrásné dárky. :-)
  A šperky jsou úžasné. :-)

  Helí, tak ať vám to malé štěstíčko dělá pořád jen samou radost. :-)

  Elinko, moc ti k měsíci gratuluji a posílám velikánskou pusinku na čelíčko! ♥♥

 2. Ema

  Páááni, jak ten čas letí! Než se nadějete, bude z ní mladá a krásná slečna. Hlavně aby byla zdravá a dělala vám jen samou radost.:-)
  Helenko, užívej si maminkovství.:-)

 3. Magda

  Helenka,Elinka je krásna a ten čas strašne letí.Užívaj si maminkovské radosti a Elinke prajem hlavne zdravie. Maj sa krásne, :-)

 4. Blanka

  Užívejte si to.Holčička je krásná a kolik má vlásků 🙂

  Osobně se také těším,až jednou budu svému mimču zakládat album.

 5. Luďka

  Elinka se má čile k světu už je poznat na fotkách, že přibrala, je úžasná já kdyby to šlo tak by jí pomuchlovala,takové malé zlatíčko.Helenko prožívate s Martinem nejkrásnější období snaž se užít každou chvilku,moc vám to všem třem přeju. :-)

 6. renuška

  Heli, Elenka je naprosto kouzelná a i když mám mizerné odhady, říkám si, že ten něžný výraz ve tváři jistě zdědila po tobě. Jste krásná rodinka a já vám všem přeji hlavně spokojenost, pohodu a lásku. Užívejte si těchto darů, protože čas nesmírně rychle letí a najednou abys Ele chystala první bačkůrky do školky … :-).

  PS: Vůbec neděkuj, Heli!!! Děkuju já – za tu poctu, že můžu prostřednictvím plyšáka být Elince blíž :-).

 7. Jana

  Helenko,  Elinka už má měsíc, to to utíká ;-) Je nádherná a má spoustu vlásků. Naše Eli má takové světlounké, že to ani není poznat ;-)
  Moc Vám přeji spoustu radosti z Elinky :-)
  Dostala překrásné dárečky ;-)
  Mějte se všichni krásně :-)

 8. duchodkaevka

  Je moc krásná :-) Přeju samou radost a zdravíčko pro celou rodinku. Těším se na další fotky Elinky. Na dětech člověk fakt pozná, jak ten čas neúprosně běží :-)

 9. Helena Lišková

  [1]: Šári, letí to až moc. :-)Dostali jsme tolik oblečků, že každý den vymýšlím, co ji dát. :-) Pusinku jsem vyřídila. :-)

  [2]: Emi, užívám si a nepřeji si nic jiného, než aby byla zdravá. :-)

  [3]: Nejen vypadá, je hodná. V noci spí krásně, přes den vlastně taky. Je to naše sluníčko. :-)

  [4]: Děkuji, Ajko. :-)

  [5]: Magdi, moc děkuji. Zdraví je nejdůležitější. :-)

  [6]: Moc děkuji, Helenko. A souhlasím, opravdu je kouzelná. :-)

  [7]: Blanko, ty vlásky se jen zdají. Pomalu, ale jistě, o ně přichází. Ale to nevadí, však narostou nové. Ani netušíš, jak jsem se na tuhle chvílu těšila já. :-)

  [8]: Ludi, moc ti děkuji za krásné přání. Elince chutná a pomalu bobtná. :-D Už se jí dělá podbradeček. Je to takovej otesánek. :-)

  [9]: Reny, tak to já zatím vůbec netuším, jen vím, že nosánek má stejný jako já a pusinku má úplně stejnou jako tatínek. :-)
  A stejně děkuji. Tvoje psaní mě i Martina dost dojalo a věřím, že ti jednou Elu představím. Určitě pojedeme zase na výlet (příští rok). Dám ti vědět a to by bylo, abychom se nepotkaly. :-)

  [10]: Jani, vlásky nějaké má, ale postupně začínají vypadávat a už je nemá skoro do půl hlavičky. Je to srandovní. Ale co, narostou nové. Užívej si i ty vaší princezny. :-)

  [11]: Moc moc děkujeme za krásné přání. Určitě o Elince budu psát pravidelně. :-)

 10. Jitka

  Krásná beruška. Ať vám dělá jen samou radost. Je nádherná a má kolem sebe tolik milujících příbuzných, že bude mít i šťastné dětství. Už se těším, až bude nosit všechny ty šatičky. To víš, já jsem měla dva kluky a vnučka ze šatiček vyrostla a hupsla do ryflí. Je po princezně. Budu si užívat tu vaši. ;-)

 11. Katka

  Helenko, protože poslední dobou moc nebloguji, postřehla jsem až dnes, že už je to vaše štěstíčko na svět a doma. Je krásná, vaše Elinka (Ela? ne Eliška?). Moc gratuluju a přeju, ať vám to společné štěstí trvá…a trvá…a trvá…
  Trefila jsi krásné datum narození :-)
  Jako pořád ještě čerstvá babička se pochlubím – náš maličkej Toníček je už týden doma (narozen předčasně 5.5. – taky pěkný ;-)). Byli jsme pro něj a zítra za ním jedu zase…..těším se.

 12. Anna

  Helenko máš..máte..moc krásnou holčičku..
  Dojetím slzím,ani nemohu psát..tolik štěstíčka..MOC vám to přeji..Opatrujte se.Pa.Anna. :-)

 13. Drahuš

  Ahoj MAMČO :-),
  Elinka je moc pěkňoučká. A dostala i hezké dárečky. Moc ti to u kočárku sluší :-)
  Tak si užívejte, rodinko. Mějte se všichni moc moc hezky :-)

 14. dáša

  Helenko, přeji vám všem hodně lásky a radostí :-)Pro mě to byly nejkrásnější roky života! Užívejte si je intenzivně :-)Já jsem byla tak pyšná, když jsem vyjela s kočárkem! :-)
  Elinka je překrásná :-)
  Těší mě pohled na š´tastnou maminku i Elinku a usmívám se na vás :-)  :-)  :-)

 15. Dana

  Moc vám blahopřeji k dcerušce!!!! je to krásné miminko, užívejte si jí, hrozně rychle to utíká. já mám 3 měsíční, první, vnučku Natálku a jsem přešťastná :-) myslím si, že máte stejný kočárek jako dcera.
  krásné dny.

 16. Helena Lišková

  [13]: Jituško, to reaguji brzy, když už jsou Elince 3 měsíce. :-D Mám z internetu návod na krásné háčkované šatečky, tak se těším. :-)

  [14]: Katy, je to opravdu Ela. :-) I váš Toníček si vybral krásné datum narození. Tak hodně zdraví i jemu. Ať ty detičky krásně rostou a jsou šťastné. :-)

  [15]: Jarmilko, taky ji pořád "muchlám" :-D

  [16]: Aničko, už i ty máš od dcery panenku na hraní. Užívej si jí. :-)

  [17]: Janko, já lásku rozděluji a nezapomínám ani Martina ani na naši chlupatou Bublinku. Všechny je mám tolik ráda. :-)

  [18]: Děkuji moc. :-)

  [19]: Drahuško, děkuji moc moc moc. Užíváme si to. Malá je hodná a dělá  nám samou radost. :-)

  [20]: Helenko, moc děkuji. Ani jsem si nedokázala představit, jak moc je to krásné být maminkou. :-)

  [21]: Dáši, já se nemohla dočkat až budu moct s kočárkem. Měli jsme ho koupený od března a byl u našich (z pověrčivosti). Tam jsem si ho vždycky podrndala, pohladila bříško a řekla si, aby to už bylo. Tak to uteklo… :-)

  [22]: Katy, Elinka je za hvězdu a pořád dostává krásné dárky. :-)

  [23]: Dany, děkujeme moc. A dcera má vkus :-D Kočár je nejenom moc hezký (podle nás), ale je i pohodlný na ježdění. :-) Gratuluji k vnučce. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *